To 2 - James McAvoy jako dorosły Bill na oficjalnym zdjęciu z filmu

W sieci pojawiło się zdjęcie ukazujące jednego z dorosłych bohaterów kontynuacji filmu To.

W sieci pojawiło się zdjęcie ukazujące jednego z dorosłych bohaterów kontynuacji filmu To.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  warner bros 

To: Rozdział 2 to film będący kontynuacją horroru z 2017 roku na podstawie kultowej powieści Stephena Kinga - tym razem produkcja skupi się na dorosłych członkach Klubu Frajerów, którzy po latach ponownie staną oko w oko z przerażającym klaunem Pennywise'em.

W sieci pojawiło się zdjęcie ukazujące Jamesa McAvoya w roli dorosłego Billa Denbrougha. Możecie je obejrzeć poniżej.

W obsadzie znajdują się ponadto Bill Hader, Jessica Chastain, Jay Ryan, James Ransone, Isaiah Mustafa, Andy Bean i Bill Skarsgard. Reżyseruje Andy Muschietti. Premiera filmu w USA 6 września.

Źródło: collider.com/zdjęcie główne: 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV