Tom Felton w stałej obsadzie „Murder in the First”

Felton, znany z roli Draco Malfoya z serii "Harry Potter", dołącza do stałej obsady projektu stacji TNT.

Felton, znany z roli Draco Malfoya z serii "Harry Potter", dołącza do stałej obsady projektu stacji TNT.

Adam Siennica

Adam Siennica

Felton zagra Ericha Blunta, technologicznego geniusza, pewnego siebie i bogatego dyrektora Appliconu.

Z premedytacją to projekt Stevena Bochco powracającego do stacji TNT, dla której wcześniej zrobił serial "Raising The Bar". Jego nowy serial  umiejscowiony jest San Francisco, miejscu gdzie - jak zapowiadają twórcy - można odnaleźć duszę nowoczesnej sprawiedliwości w bardzo złożonym i skomplikowanym mieście. Głównymi bohaterami będzie duet detektywów (Taye Diggs i Kathleen Robertson), którzy zajmują się najbrutalniejszymi morderstwami. Dale wcieli się w porucznika Jima Koto, który również jest policyjnym detektywem specjalizującym się w morderstwach i jednocześnie przełożonym głównych bohaterów.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV