Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Treadstone – oto gwiazdy serialu z uniwersum Bourne’a

USA Network ujawniło kto zagra główne role w nadchodzących serialu dziejącym się w uniwersum znanym z filmów o Jasonie Borne'ie.

USA Network ujawniło kto zagra główne role w nadchodzących serialu dziejącym się w uniwersum znanym z filmów o Jasonie Borne'ie.

Jeremy IrvineBrian J. Smith zagrają główne role w serialu Treadstone, który powstaje dla USA Network. Produkcja opowiada o tytułowym, tajnym programie CIA, który wykorzystuje protokół modyfikowania zachowania, aby przekształcić swoich agentów w niepowstrzymane maszyny do zabijania. Jason Bourne był jednym z uczestników tego projektu. Bohaterami serialu będą nowi, uśpieni agenci, którzy brali udział w programie.

Irvine wcieli się w rolę J. Randolpha Bentleya, szpiega, który zostaje wysłany przez CIA, aby wyeliminować kluczowy cel, ale w końcu wikła się w międzynarodowy spisek. Natomiast Smith zagra Douga McKennę, robotnika, którego życie zmienia się diametralnie, gdy odkrywa pewną prawdę o sobie. Twórcą produkcji jest Tim Kring. Za kamerą pilota stanie Ramin Bahrami.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV