TVN nie boi się platformy Netflix i rozwija ofertę Player.pl

Platforma telewizji TVN o nazwie Player.pl w 2016 roku wzbogacona zostanie o kilka własnych projektów, a także serial pt. Cape Town, produkowany w Republice Południowej Afryki.

Platforma telewizji TVN o nazwie Player.pl w 2016 roku wzbogacona zostanie o kilka własnych projektów, a także serial pt. Cape Town, produkowany w Republice Południowej Afryki.

27 stycznia na Player.pl (serwis internetowy Grupy TVN) zadebiutuje nowy program pt. Lip Sync Battle Ustawka, w którym gwiazdy, takie jak Ewa Farna, Patricia Kazadi, Edyta Herbuś, czy Sylwester Wardęga rywalizować będą między sobą śpiewem z playbacku, czyli poruszaniem ustami do odtwarzanej piosenki.

Wiosną w ofercie Player.pl pojawi się kryminalny serial Cape Town, który jest adaptacją książki Martwi za życia Deona Meyera (w Polsce książka pojawiła się w 21 października 2015 roku, nakładem wydawnictwa Sonia Draga). Jest to produkcja tworzona w Republice Południowej Afryki, w której weźmie udział 2 polskich aktorów: Marcin Dorociński i Irena Król. 1. sezon będzie miał 6 odcinków.

Czytaj także: Daredevil – więcej scen walki w 2. sezonie

Kolejna nowość to program Moje love story - produkcja dokumentalna przedstawiająca historie miłosne ludzi w różnym wieku.

Christian Anting, wiceprezes Grupy TVN zapowiada, że w 2016 roku pojawi się około 7-10 oryginalnych produkcji przeznaczonych na Player.pl. TVN nie planuje współpracować z platformą Netflix, która niedawno weszła do Polski. Władze Grupy TVN nie boją się konkurencji, zapowiadają, że Netflix w Polsce dopiero wystartował i będzie rozwijał się długo. Zauważają też, że ich zdaniem Player.pl wyróżniać będą (przeciwnie do Netflixa) treści przeznaczone dla polskiego widza.

Źródło: wirtualnemedia / Fot. Player.pl

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV