Repertuar kin Nowość Program TV

TVN nie boi się platformy Netflix i rozwija ofertę Player.pl

Platforma telewizji TVN o nazwie Player.pl w 2016 roku wzbogacona zostanie o kilka własnych projektów, a także serial pt. Cape Town, produkowany w Republice Południowej Afryki.

27 stycznia na Player.pl (serwis internetowy Grupy TVN) zadebiutuje nowy program pt. Lip Sync Battle Ustawka, w którym gwiazdy, takie jak Ewa Farna, Patricia Kazadi, Edyta Herbuś, czy Sylwester Wardęga rywalizować będą między sobą śpiewem z playbacku, czyli poruszaniem ustami do odtwarzanej piosenki.

Wiosną w ofercie Player.pl pojawi się kryminalny serial Cape Town, który jest adaptacją książki Martwi za życia Deona Meyera (w Polsce książka pojawiła się w 21 października 2015 roku, nakładem wydawnictwa Sonia Draga). Jest to produkcja tworzona w Republice Południowej Afryki, w której weźmie udział 2 polskich aktorów: Marcin Dorociński i Irena Król. 1. sezon będzie miał 6 odcinków.

Czytaj także: Daredevil – więcej scen walki w 2. sezonie

Kolejna nowość to program Moje love story – produkcja dokumentalna przedstawiająca historie miłosne ludzi w różnym wieku.

Christian Anting, wiceprezes Grupy TVN zapowiada, że w 2016 roku pojawi się około 7-10 oryginalnych produkcji przeznaczonych na Player.pl. TVN nie planuje współpracować z platformą Netflix, która niedawno weszła do Polski. Władze Grupy TVN nie boją się konkurencji, zapowiadają, że Netflix w Polsce dopiero wystartował i będzie rozwijał się długo. Zauważają też, że ich zdaniem Player.pl wyróżniać będą (przeciwnie do Netflixa) treści przeznaczone dla polskiego widza.

Źródło: wirtualnemedia / Fot. Player.pl

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.