TVN stworzy polską wersję 50 Ways to Kill Your Mammy. Mamy celebrytów w akcji

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, TVN stworzy polską wersję programu 50 Ways to Kill Your Mammy, gdzie w roli głównej występują mamy celebrytów.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, TVN stworzy polską wersję programu 50 Ways to Kill Your Mammy, gdzie w roli głównej występują mamy celebrytów.

Jak możemy przeczytać na portalu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN przygotuje polską wersję programu 50 Ways to Kill Your Mammy. W nim znane i popularne osoby publiczne zabierają w podróż swoje matki. Zadaniem kobiet będą przeróżne zadania.

Program ten powstał w 2014 w brytyjskiej telewizji Sky1. Zdobył wiele nagród i cieszy się sporą popularnością. Formuła programu polega na różnych zadaniach, które wykonywane są przez mamy popularnych osób. Jak udało się ustalić portalowi Wirtualnemedia.pl, w wersji przygotowanej przez TVN, udział w programie weźmie kilka par syn-matka i córka-matka.

Na razie nie wiadomo, kiedy program trafi do ramówki stacji.

Źródło: wirtualnemedia.pl/ zdjęcie główne: Sky1

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV