„Twisted” skasowany. 2. sezon nie powstanie

ABC Family podjęło decyzję odnośnie przyszłości serialu Twisted. 2. sezon nie powstanie.

ABC Family podjęło decyzję odnośnie przyszłości serialu Twisted. 2. sezon nie powstanie.

Twisted nie imponował w oglądalności, kończąc emisję z wynikiem 800 tysięcy widzów. Fabuła serialu skupiała się na 16-letnim Dannym Desaiu (Avan Jogia), który został oskarżony o zabicie ciotki, gdy był młodszy. Teraz wraca do swojego rodzinnego miasteczka, gdzie znajduje się w centrum uwagi.

Czytaj także: "Switched at Birth" z 4. sezonem

Decyzja mogła wydawać się formalnością, bo tydzień temu Avan Jogia dostał główną rolę w wysokobudżetowym Tut. Twisted emitowany w Polsce był na kanale Fox Life.

Źródło: thehollywoodreporter.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV