Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

[TYLKO U NAS] Żmijowisko - wiemy, kto zagra główną rolę w serialu Canal+

Poznaliśmy już nazwisko odtwórcy głównej roli w serialu Żmijowisko, który przygotowuje stacja Canal+.

Poznaliśmy już nazwisko odtwórcy głównej roli w serialu Żmijowisko, który przygotowuje stacja Canal+.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Jako pierwsi w Polsce możemy Wam już donieść, że główną rolę w szykowanym przez stację CANAL+ serialu Żmijowisko zagra Paweł Domagała - wcieli się on w Arka.

fot. Piotr Litwic/Canal+

fot. Piotr Litwic/Canal+

Przypomnijmy, że serial opowie o grupie trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Czy winny jest sąsiad letniska, biznesmen Kajetan Rybak, który bezwzględnie dąży do przejęcia „Żmijowiska”? Co ma na sumieniu Stary Szuwar – nielubiany dziwak, z własnym poczuciem sprawiedliwości, którą sam chce wymierzać swoim wrogom? A może prawdę zna jego wnuk, Damian, który nieudolnie podrywał Adę i spędzał z nią dużo czasu? Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Żmijowisko to oryginalny serial kryminalny CANAL+. Produkcja powstaje na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Serial opowiada nie tylko pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji kryminalną intrygę, ale także wielowątkową historię o współczesnych konfliktach pokoleniowych, aktualnych problemach młodzieży, kryzysie rodziny oraz życiu wbrew sobie, prowadzącym do buntu, upokorzenia i frustracji.

Ruszyły już zdjęcia do serialu.

Źródło: Informacja własna / zdjęcie główne: Wydawnictwo Marginesy

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV