Przeczytaj w weekend

[TYLKO U NAS] Żmijowisko - wiemy, kto zagra główną rolę w serialu Canal+

Poznaliśmy już nazwisko odtwórcy głównej roli w serialu Żmijowisko, który przygotowuje stacja Canal+.

Poznaliśmy już nazwisko odtwórcy głównej roli w serialu Żmijowisko, który przygotowuje stacja Canal+.

Dawid Muszyński
Dawid Muszyński

Jako pierwsi w Polsce możemy Wam już donieść, że główną rolę w szykowanym przez stację CANAL+ serialu Żmijowisko zagra Paweł Domagała - wcieli się on w Arka.

fot. Piotr Litwic/Canal+

fot. Piotr Litwic/Canal+

Przypomnijmy, że serial opowie o grupie trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Czy winny jest sąsiad letniska, biznesmen Kajetan Rybak, który bezwzględnie dąży do przejęcia „Żmijowiska”? Co ma na sumieniu Stary Szuwar – nielubiany dziwak, z własnym poczuciem sprawiedliwości, którą sam chce wymierzać swoim wrogom? A może prawdę zna jego wnuk, Damian, który nieudolnie podrywał Adę i spędzał z nią dużo czasu? Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Żmijowisko to oryginalny serial kryminalny CANAL+. Produkcja powstaje na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Serial opowiada nie tylko pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji kryminalną intrygę, ale także wielowątkową historię o współczesnych konfliktach pokoleniowych, aktualnych problemach młodzieży, kryzysie rodziny oraz życiu wbrew sobie, prowadzącym do buntu, upokorzenia i frustracji.

Ruszyły już zdjęcia do serialu.

Źródło: Informacja własna / zdjęcie główne: Wydawnictwo Marginesy

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV