„Tyrant” – będzie 2. sezon

Serial Howarda Gordona i Gideona Raffa pt. Tyrant do amerykańskiej ramówki powróci latem 2015 roku.

Serial Howarda Gordona i Gideona Raffa pt. Tyrant do amerykańskiej ramówki powróci latem 2015 roku.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tyrant to serial, który jest kolejnym dowodem na to, że traktowanie seriali w stacjach kablowych mocno różni się od tego, co widzimy w telewizji ogólnodostępnej. Mimo słabej oglądalności i kiepskich ocenach krytyków produkcja Howarda Gordona i Gideona Raffa otrzymała zamówienie 13 odcinków 2. sezonu.

Tyrant podczas emisji 1. sezonu gromadził przed telewizorami średnio 2,10 mln widzów. Produkcja znalazła swoją niewielką, aczkolwiek stabilną widownię, szczególnie w przedziale 18-49. Była też chętnie odtwarzana przez nagrywarki DVR. Łączna widownia ze wszystkich kanałów dostępu wyniosła 5,10 mln widzów.

Czytaj także: Wyniki oglądalności "Red Band Society" i "The Mysteries of Laura"

Zdjęcia do 2. sezonu rozpoczną się wiosną w Stambule (Turcja). Premiera zaplanowana jest na lipiec 2015 roku.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV