Przeczytaj w weekend

Tysiąc idealnych nut: premiera powieści dla młodzieży

Motywami przewodnimi powieści Tysiąc idealnych nut są muzyka, przemoc i nadzieja. Dziś premiera książki C.G. Drews.

Motywami przewodnimi powieści Tysiąc idealnych nut są muzyka, przemoc i nadzieja. Dziś premiera książki C.G. Drews.

Nakładem wydawnictwa Zielona Sowa ukazał się dzisiaj książka pod tytułem Tysiąc idealnych nut. Jest to obyczajowa powieść dla młodzieży, której bohaterem jest szykanowany przez brutalną matkę nastolatek. Chciałby on komponować własne utwory, ale w zamian zmuszany jest do znienawidzonej nauki gry na fortepianie. Sytuacja się zmienia, gdy spotyka pełną energii dziewczynę.

Tysiąc idealnych nut to debiutancka powieść australijskiej autorki C.G. Drews. Powieść liczy 304 strony w miękkiej oprawie.

Oto okładka i opis powieści Tysiąc idealnych nut:

Tysiąc idealnych nut - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Beck nienawidzi swojego życia, swojej brutalnej matki, swojego domu. Nade wszystko jednak nienawidzi gry na fortepianie, do której zmusza go matka godzina po godzinie, dzień po dniu. On nigdy nie zagra tak idealnie jak ona. Ale Beck jest zbyt przestraszony, aby przeciwstawić się i ujawnić swoją prawdziwą pasję, którą jest komponowanie własnej muzyki. Najmniejsza sugestia buntu z jego strony kończy się przemocą.
Kiedy Beck spotyka August, dziewczynę pełną życia, śmiechu i energii, zaczyna budzić się w nim miłość i przebłyskuje w nim myśl o ucieczce przed bolesną egzystencją. Czy odważy się sięgnąć po wolność?

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV