Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

UEFA stworzy własną platformę streamingową dla fanów piłki nożnej

Wybrany na kolejną kadencję prezydent UEFA podzielił się swoimi planami na przyszłość. Wśród nich znalazł się serwis streamingowy UEFA TV.

Wybrany na kolejną kadencję prezydent UEFA podzielił się swoimi planami na przyszłość. Wśród nich znalazł się serwis streamingowy UEFA TV.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  uefa tv 

Aleksander Ceferin, prezydent federacji piłkarskiej UEFA, w trakcie kongresu w Rzymie zapowiedział, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy ma zadebiutować serwis streamingowy UEFA TV. W jego ofercie mają znaleźć się m.in. transmisje z meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a także materiały archiwalne i programy dla miłośników piłki nożnej.

Jak donosi serwis The Independent, UEFA TV nie będzie dostępne w Europie i Ameryce Północnej, a przynajmniej nie w momencie startu tej usługi. Szczegóły na jej temat, takie jak pełna oferta czy miesięczny koszt póki co nie zostały ujawnione.

Źródło: 101greatgoals.com, independent.co.uk / fot. uefa.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV