Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Syn – data premiery 2. sezonu. Koniec serialu

Amerykańska stacja AMC podjęła decyzję o zakończeniu produkcji serialu Syn. Nadchodzący 2. sezon będzie ostatnim.

Amerykańska stacja AMC podjęła decyzję o zakończeniu produkcji serialu Syn. Nadchodzący 2. sezon będzie ostatnim.

Syn zostanie zakończony na 2. sezonie. Nie podano określonego powodu tej decyzji, ale wiele wskazuje na to, że od początku taki był plan. Pierce Brosnan, jak każda gwiazda filmowa, podpisał krótkoterminowy kontrakt, by nie być związany z jednym serialem na wiele lat. Mamy jednak podkreślenie, że historia ma być zamknięta.

Data premiery w USA została ustalona na 24 kwietnia. Widzowie w Polsce pierwszy odcinek obejrzą w maju. Szczegóły sezonu nie zostały ujawnione.

W najbliższych tygodniach powinna ruszyć promocja, dzięki której poznamy więcej informacji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV