Repertuar kin Nowość Program TV

UPFRONTY 2014: NBC anuluje „Community”, „Growing Up Fisher”, „Believe”, „Crisis” i „Revolution”

Niestety, o obietnicach stworzenia sześciu sezonów i filmu trzeba będzie zapomnieć. NBC anuluje komedię Community, a także serial dramatyczny Revolution.

Serial Community emitowany był na stacji NBC przez pięć lat i doczekał się łącznie 97 odcinków. W piątej serii do obsady produkcyjnej powrócił oryginalny twórca – Dan Harmon. Niestety to nie podziałało na oglądalność, która w czwartkowy wieczór była bardzo niska.

W środowy wieczór o godzinie 20:00 zawodziła również widownia Revolution. Produkcja została anulowana po dwóch sezonach emisji.

[AKTUALIZACJA] Stacja NBC anulowała również serial komediowy Growing Up Fisher emitowany we wtorkowe wieczory, produkcję J.J. Abramsa i Alfonso Cuarona pt. Believe, a także serial dramatyczny pt. Crisis.

[AKTUALIZACJA #2] Portal Entertainmnet Weekly informuje, że Sony Pictures TV – producent Community rozpoczął poszukiwania nowego domu dla swojego serialu. W grę wchodzą zarówno stacje kablowe, jak i platformy streamujące seriale. Community emitowane jest obecnie w formie syndykatu na stacji Comedy Central, z kolei Hulu posiada prawa do emisji cyfrowej.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.