The Sinking City – data premiery oficjalnie przesunięta

Na The Sinking City, nową grę od ukraińskiego studia Frogwares, będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Na The Sinking City, nową grę od ukraińskiego studia Frogwares, będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  The Sinking City 

The Sinking City to nadchodząca produkcja od studia Frogwares. Gra inspirowana jest twórczością H.P. Lovecrafta i będzie mroczną przygodówką. Wcielimy się tu w detektywa Charlesa W. Reeda, który trafia do miasteczka Oakmont, gdzie dochodzi do tajemniczych zdarzeń.

Gra miała trafić na rynek 21 marca tego roku, ale od pewnego czasu w sieci pojawiały się informacje o przesunięciu daty premiery. Teraz zostały one oficjalnie potwierdzone przez twórców. Poinformowali oni, że zdecydowali się oni opóźnić debiut z uwagi na duża liczbę premier w lutym i marcu. Dodatkowy czas wykorzystany zostanie na dopracowanie gry i wprowadzenie pomniejszych poprawek.

Nowa data premiery The Sinking City to 27 czerwca. Tego dnia gra trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: informacja prasowa / fot. BigBen Interactive

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV