Przeczytaj w weekend

Watchmen - tajemnicze teasery zapowiadają nową postać

Watchmen to nadchodzący serial stacji HBO. W ramach promocji do sieci trafiły teasery produkcji, które zapowiadają tajemniczą postać.

Watchmen to nadchodzący serial stacji HBO. W ramach promocji do sieci trafiły teasery produkcji, które zapowiadają tajemniczą postać.

Michalina Reda
Michalina Reda

Watchmen to nadchodzący serial HBO, w którym superbohaterowie to przestępcy wyjęci spod prawa. Serial ma mieć nostalgię źródłowej powieści graficznej Alana Moore'a, ale jednocześnie ma opowiedzieć zupełnie nową historię. Poznamy też nowych bohaterów, stworzonych specjalnie na potrzeby serialu.

Jakiś czas temu do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, natomiast dziś możemy rzucić okiem na serię tajemniczych teaserów zapowiadających nową postać. Jest to Looking Glass, w którego wciela się Tim Blake Nelson. Bohater jest opisywany jako przystojny gliniarz, rodowity mieszkaniec Oklahomy i najlepszy śledczy. W ostatnich wywiadach sam Nelson przyznał, że nie do końca rozumie swoją postać, ponieważ została napisana tak, by poznawał jej historię z biegiem czasu. Dodaje także swój punkt widzenia na cały serial - jak mówi:

Damon Lindeloff tworzy coś, co spodobałoby się Alanowi Moore'owi. Traktuje powieść Watchmen jak książkę historyczną i wyobraża sobie świat stworzony przez Watchmen obecnie. I przez ten pryzmat zamierza pokazać wiele zagadnień występujących obecnie w amerykańskiej kulturze i polityce.

Poniższe klipy wideo sugerują, że bohater będzie miał w sobie coś przerażającego - przyjrzyjcie się tylko tej masce:

Watchmen - premiera serialu odbędzie się jeszcze w tym roku.

 

 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV