Wehikuł czasu: wystartowała seria klasyki SF

Wehikuł czasu to nowa na rynku seria prezentująca klasyczne powieści science fiction. Dziś ukazały się dwie pierwsze pozycje.

Wehikuł czasu to nowa na rynku seria prezentująca klasyczne powieści science fiction. Dziś ukazały się dwie pierwsze pozycje.

W ramach serii Wehikuł czasu, w której wydawane będą klasyczne powieści science fiction, Dom Wydawniczy Rebis wydał dwie pierwsze pozycje. Są to Koniec dzieciństwa Arthura C. Clarke'a oraz Kwiaty dla Algernona Daniela Keyesa.

Koniec dzieciństwa to historia interwencji kosmitów na Ziemi, która pozornie wygląda na dobroczynną, ale czy na pewno jest taką? Natomiast Kwiaty dla Algernona opowiadają o sztucznym zwiększeniu zdolności mózgu i następstwach tego eksperymentu.

Poniżej okładki obu powieści:

Kolejne zapowiedziane tytuły to Aleja potępienia Rogera Zelaznego oraz Hiob. Komedia sprawiedliwości Roberta A. Heinleina.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV