Przeczytaj w weekend

Wiedźmin – kolejne postacie obsadzone w serialu Netflixa

Wiedźmin to serial Netflixa oparty na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Jego promocja jeszcze się nie rozpoczęła, ale dzięki informacjom w sieci poznajemy kolejnych aktorów.

Wiedźmin to serial Netflixa oparty na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Jego promocja jeszcze się nie rozpoczęła, ale dzięki informacjom w sieci poznajemy kolejnych aktorów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Wiedźmin 

The Witcher wciąż jest otoczony tajemnicą. Dostaliśmy główną obsadę, ale poboczne postacie nie zostały oficjalnie ujawnione. Innych aktorów poznajemy dzięki różnym wyciekom.

Tak też dowiadujemy się, że Gaia Mondadori ma zagrać Pavettę Fionę Elen, wnuczkę królowej Adali i córkę królowej Calanthe i króla Roegnera. Jest ona matką Ciri. Potwierdzenie udziału aktorki pochodzi z CV na stronie agencji reprezentującej aktorkę. Tam też można zobaczyć jej zdjęcie.

Lucas Englander ma natomiast zagrać Chireadana. Potwierdzenie także pochodzi z oficjalnej strony aktora. Jest to postać elfa, która pojawia się w opowiadaniu Ostatnie życzenie.

Wiedźmin - premiera ma odbyć się jeszcze w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV