Przeczytaj w weekend

Wiedźmin - od jakiego miejsca rozpocznie się historia Geralta w serialu Netflixa?

W relacji magazynu SciFiNow, twórczyni serialu Wiedźmin zdradziła, od którego momentu w życiu Geralta rozpocznie się serial Netflixa.

W relacji magazynu SciFiNow, twórczyni serialu Wiedźmin zdradziła, od którego momentu w życiu Geralta rozpocznie się serial Netflixa.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Wiedźmin 

Wiedźmin wielkimi krokami zbliża się do debiutu na platformie Netflix. Zanim jednak otrzymamy 1. sezon produkcji, trwa kampania promująca nadchodzące widowisko. W relacji magazynu SciFiNow, pojawiły się nowe informacje od twórczyni serialu, Lauren Schmidt Hissrich, która zdradziła moment w życiu Geralta, od którego rozpocznie się jego historia w serialu.

Twórczyni zdradziła, że starali się wybrać te historie i elementy z życia Geralta, które najlepiej określą na start, kim jest Wiedźmin.

I właśnie od tego zaczynamy. Geralt ma prawie 100 lat, kiedy rozpoczyna się serial i znajdujemy go w środku jego życiowej drogi. Potem pojawia się śmierć jednej z postaci i to właściwie rozpoczyna jego podróż, co zaczyna komplikować sytuację mężczyźnie, który myślał, że wszystko już rozumie.  To całkiem fajne miejsce na początek, naprawdę mamy postać na skraju zupełnie nowej przygody.

Twórczyni dodała też, że polityka i kwestia podejmowania trudnych tematów, są niezwykle ważne w tym serialu. Zależało im jednak na takim przedstawieniu tych rzeczy, aby osoba zasiadająca po całym dniu pracy na kanapie, nie musiała czuć się jeszcze bardziej przygnębiająco. Forma ma być zatem bardziej przystępna i okraszona  czarnym humorem, tak charakterystycznym w książkach Sapkowskiego. 

Premiera serialu 20 grudnia na Netflix.

Źródło: redanianinteligence.com/zdjecie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV