Wiedźmin - kiedy premiera serialu? Netflix potwierdza

Netflix zapowiedział kiedy wstępnie możemy spodziewać się premiery dwóch oczekiwanych seriali - Wiedźmina i The Crown. Poznajcie szczegóły.

Netflix zapowiedział kiedy wstępnie możemy spodziewać się premiery dwóch oczekiwanych seriali - Wiedźmina i The Crown. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Witcher to oczekiwany serial Netflixa, który powstaje w oparciu o powieść Andrzeja Sapkowskiego. W roli głównej występuje Henry Cavill, a zdjęcia do produkcji trwają już od jakiegoś czasu, także w Polsce. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery - przesłanki wskazywały na to, że odbędzie się to jeszcze w tym roku. Teraz doniesienia potwierdza sam Netflix. Choć nie podano konkretnej daty, Ted Sarandos z zarządu platformy potwierdzona, że Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale 2019 roku. Przypominamy, że informowaliśmy o tej dacie jako pierwsi we wrześniu 2018 roku.

Jednocześnie poinformowano, że 3. sezon The Crown będzie mieć swoją premierę w drugiej połowie 2019 roku, a zatem na pewno po 1 lipca. Jest to najdłuższa przerwa między sezonami serialu - 2. seria trafiła do sieci 8 grudnia 2017 roku. Przypomnijmy, że podczas oczekiwania na 3. sezon trwają również przygotowania do serii numer 4.

Gdy pojawią się dokładne daty premiery, natychmiast damy Wam znać.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV