Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Wiedźmin - kiedy premiera serialu? Netflix potwierdza

Netflix zapowiedział kiedy wstępnie możemy spodziewać się premiery dwóch oczekiwanych seriali - Wiedźmina i The Crown. Poznajcie szczegóły.

Netflix zapowiedział kiedy wstępnie możemy spodziewać się premiery dwóch oczekiwanych seriali - Wiedźmina i The Crown. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Witcher to oczekiwany serial Netflixa, który powstaje w oparciu o powieść Andrzeja Sapkowskiego. W roli głównej występuje Henry Cavill, a zdjęcia do produkcji trwają już od jakiegoś czasu, także w Polsce. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery - przesłanki wskazywały na to, że odbędzie się to jeszcze w tym roku. Teraz doniesienia potwierdza sam Netflix. Choć nie podano konkretnej daty, Ted Sarandos z zarządu platformy potwierdzona, że Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale 2019 roku. Przypominamy, że informowaliśmy o tej dacie jako pierwsi we wrześniu 2018 roku.

Jednocześnie poinformowano, że 3. sezon The Crown będzie mieć swoją premierę w drugiej połowie 2019 roku, a zatem na pewno po 1 lipca. Jest to najdłuższa przerwa między sezonami serialu - 2. seria trafiła do sieci 8 grudnia 2017 roku. Przypomnijmy, że podczas oczekiwania na 3. sezon trwają również przygotowania do serii numer 4.

Gdy pojawią się dokładne daty premiery, natychmiast damy Wam znać.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV