Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Wiemy już więcej o serialu Odwróceni 2

Przy okazji imprezy prezentującej jesienną ramówkę telewizji TVN dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat kontynuacji serialu Odwróceni.

Wczoraj odbyła się prezentacja ramówki jesiennej telewizji TVN, w trakcie której zaprezentowano nowości tej stacji. Największe zainteresowanie z naszej strony wzbudziły dwa nowe seriale kryminalne, o których zresztą już wspominaliśmy, Pułapka (premiera 9 września) i Pod powierzchnią (premiera 21 października). To jednak nie jedyne ciekawe propozycje, jakie szykuje dla nas TVN. Jakiś czas temu informowaliśmy was, że trwają prace nad kontynuacją Odwróconych. Tę informację potwierdził nam Robert Więckiewicz, który jest zaangażowany w projekt i powróci jako serialowy Blacha.

Spotkaliśmy się wczoraj z dyrektorem programowym TVN, Edwardem Miszczakiem, który zdradził nam kilka informacji na temat tej produkcji. W serialu, tak jak w normalnym życiu, upłynęło 20 lat. Główni bohaterowie się postarzeli, ich dzieci dorosły i zaczynają funkcjonować w tym samym środowisku co ich rodzice. Zobaczymy więc potomków Blachy i Sikora oraz narodziny grupy zwanej „młodym Pruszkowem”.

Nowa generacja jest dużo bardziej zuchwała i okrutna niż stara gwardia – mówi nam Edward Miszczak.

Do obsady oprócz Roberta Więckiewicza powróci także Artur Żmijewski. TVN nie ujawnia, kogo jeszcze zobaczymy na ekranie. Zdjęcia do serialu rozpoczną się najprawdopodobniej w drugiej połowie września, a sam serial być może trafi do wiosennej ramówki stacji.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: TVN

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – czy to jest…

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Marvel – oto najpotężniejszy heros w…

W jednej z komiksowych serii Marvel zaprezentował czytelnikom prawdopodobnie najsilniejszego superbohatera wszech czasów.

Michalina Reda
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Indiana Jones to słynny archeolog, którego wszyscy doskonale znamy z wielkich ekranów. W artykule zaprezentuję…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty dla…

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi…

Paweł Krzystyniak
-

Wiedźmin 3 – jak zobaczyć statek…

Wiedźmin 3 nadal skrywa sporo sekretów. Jeden z nich został ujawniony przez twórców i zaskoczył…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Oficjalnie: komiks zmienia genezę Kapitan Marvel.…

Marvel zmienił w komiksie genezę postaci Kapitan Marvel. Na razie nie wiemy, czy na podobny…

Co o tym sądzisz?