Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Wiemy już więcej o serialu Odwróceni 2

Przy okazji imprezy prezentującej jesienną ramówkę telewizji TVN dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat kontynuacji serialu Odwróceni.

Wczoraj odbyła się prezentacja ramówki jesiennej telewizji TVN, w trakcie której zaprezentowano nowości tej stacji. Największe zainteresowanie z naszej strony wzbudziły dwa nowe seriale kryminalne, o których zresztą już wspominaliśmy, Pułapka (premiera 9 września) i Pod powierzchnią (premiera 21 października). To jednak nie jedyne ciekawe propozycje, jakie szykuje dla nas TVN. Jakiś czas temu informowaliśmy was, że trwają prace nad kontynuacją Odwróconych. Tę informację potwierdził nam Robert Więckiewicz, który jest zaangażowany w projekt i powróci jako serialowy Blacha.

Spotkaliśmy się wczoraj z dyrektorem programowym TVN, Edwardem Miszczakiem, który zdradził nam kilka informacji na temat tej produkcji. W serialu, tak jak w normalnym życiu, upłynęło 20 lat. Główni bohaterowie się postarzeli, ich dzieci dorosły i zaczynają funkcjonować w tym samym środowisku co ich rodzice. Zobaczymy więc potomków Blachy i Sikora oraz narodziny grupy zwanej „młodym Pruszkowem”.

Nowa generacja jest dużo bardziej zuchwała i okrutna niż stara gwardia – mówi nam Edward Miszczak.

Do obsady oprócz Roberta Więckiewicza powróci także Artur Żmijewski. TVN nie ujawnia, kogo jeszcze zobaczymy na ekranie. Zdjęcia do serialu rozpoczną się najprawdopodobniej w drugiej połowie września, a sam serial być może trafi do wiosennej ramówki stacji.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: TVN
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.