Wojna światów - zdjęcia i data premiery serialu science fiction

Wojna światów to serial science fiction produkowany przez telewizje FOX oraz Canal+. Opublikowano zdjęcia promocyjne. Kiedy premiera?

Wojna światów to serial science fiction produkowany przez telewizje FOX oraz Canal+. Opublikowano zdjęcia promocyjne. Kiedy premiera?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  FOX 

Wojna światów to nowa adaptacja klasycznej powieści H.G. Wellsa, która osadzona jest w Europie. Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem istnienia życia poza Ziemią. Wszyscy czekają na kontakt z obcą cywilizacja. Nikt nie spodziewał się jednak, że dojdzie do inwazji przeprowadzonej w błyskawicznym tempie, a ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona. Jest to opowieść o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, którzy nie są jedynie ofiarami brutalnej wojny. Szybko bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że brutalny atak kosmitów na Ziemię nie był dziełem przypadku.

W obsadzie są Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix. Howard Overman (Wyklęci) jest pomysłodawcą i producentem wykonawczym. Pierwszy sezon ma mieć 8 odcinków.

Wojna światów - premiera w Polsce na FOX odbędzie się 31 października o 21:00. Będzie ona dwuodcinkowa. Co tydzień zaplanowano emisję dwóch odcinków.

Źródło: FOX / zdjęcie główne: FOX / Canal+

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV