Wonder Woman 1984 – film nie będzie sequelem. Tak twierdzi producent

Widowisko Wonder Woman 1984 wejdzie do kin w przyszłym roku. Producent filmu zdradził, że nie będzie on sequelem poprzedniej części.

Widowisko Wonder Woman 1984 wejdzie do kin w przyszłym roku. Producent filmu zdradził, że nie będzie on sequelem poprzedniej części.

W filmie Wonder Woman 1984 tytułowa bohaterka zmierzy się  z jedną ze swoich ikonicznych przeciwniczek, Cheetah. W roli głównej powróci Gal Gadot. Jak się jednak okazuje widowisko nie będzie sequelem filmu Wonder Woman z 2017 roku.

Jak twierdzi producent obrazu, Charles Roven w rozmowie z Vulture jest powód, dla którego Patty Jenkins, reżyserka projektu, nie nazwała go Wonder Woman 2. Ma on wykorzystywać wiele znanych motywów z poprzedniej części, jednak będzie to zupełnie samodzielny film i inna historia. Vulture potwierdziło te słowa u innego źródła związanego z produkcją, które powiedziało portalowi, że film będzie samodzielny na takiej samej zasadzie jak kolejne produkcje o Bondzie czy Indianie Jonesie, które nie zawierają ciągłej fabularnie opowieści.

Premiera Wonder Woman 1984 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Warner Bros

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV