Woody Harrelson z niewielką rolą w filmie Venom. Zapowiada powrót w sequelu

Do kin wszedł własnie kolejny wysokobudżetowy film z udziałem Woody'ego Harrelsona Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w innym widowisku, Venom. O tej drugiej roli zdradził nieco szczegółów.

Do kin wszedł własnie kolejny wysokobudżetowy film z udziałem Woody'ego Harrelsona Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w innym widowisku, Venom. O tej drugiej roli zdradził nieco szczegółów.

Do tej pory nie wiemy, jaką rolę w widowisku Venom odegra Woody Harrelson. Według teorii i plotek fanów, aktor miałby wcielić się w postać Carnage'a. Sam zainteresowany nie potwierdził tych informacji, ale zapowiedział swój powrót w ewentualnym sequelu filmu Venom:

Wiesz, Ruben Fleischer wyreżyserował Zombieland, więc to był jeden z argumentów. Także Tom Hardy, którego bardzo szanuję i myślę, że jest jednym z lepszych aktorów. To wszystko w połączeniu z naprawdę świetnym scenariuszem sprawiło, że przyjąłem tę rolę. (...) Jestem w małej części tego filmu, ale będę też w następnym, wiesz?

Czy zatem w sequelu doczekamy się starcia pomiędzy Carnage'em i Venomem? Oczywiście pod warunkiem, że taka właśnie rola przypadła aktorowi. Premiera filmu Venom już 5 października.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe/sony

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV