Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Wracać wciąż do domu: będzie nowy omnibus Ursuli K. Le Guin

Wracać wciąż do domu - tak tytuł będzie nosił nowy tom wydań zbiorczych utworów Ursuli K. Le Guin. Przeczytajcie o szczegółach i zobaczcie okładkę.

Wracać wciąż do domu - tak tytuł będzie nosił nowy tom wydań zbiorczych utworów Ursuli K. Le Guin. Przeczytajcie o szczegółach i zobaczcie okładkę.

13 listopada ma się ukazać książka Wracać wciąż do domu, czyli kolejna pozycja w serii zbierającej utwory Ursula K. Le Guin - niedawno zmarłej amerykańskiej pisarki uznawanej za jedną z najważniejszych twórczyń fantastyki.

Książka Wracać wciąż do domu zawierać będzie następujące utwory: Kroniki Zachodniego Brzegu, Wracać wciąż do domu oraz Międzylądowania. Zbiór Międzylądowania oraz druga i trzecia część Kronik Zachodniego Brzegu ukazują się w Polsce po raz pierwszy.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę Wracać wciąż do domu, a także innych książek z wydaniami zbiorczymi twórczości Le Guin wydanych w ramach serii wydawnictwa Prószyński i S-ka:

Źródło: Prószyński i S-ka / fot. Prószyński i S-ka

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV