Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Wszystkie pieniądze świata – Mark Wahlberg zarobił 1500 razy więcej niż Michelle Williams

Budżet głośnych dokrętek do filmu Wszystkie pieniądze świata Ridleya Scotta wynosił 10 mln dolarów. Wygląda na to, że spora część poszła na gaże aktora.

Według nieoficjalnych informacji USA Today, którzy powołują się na trzy osoby związane z filmem Wszystkie pieniądze świataMark Wahlberg dostał za 9 dni dokrętek 1,5 mln dolarów. Natomiast Michelle Williams dostawała tylko dzienne diety w wysokości 80 dolarów, co razem dało kwotę ok. 1000 dolarów.

Dokrętki do filmu zostały zorganizowany po tym, jak zdecydowano się wyciąć wszystkie sceny z oskarżonym o molestowanie seksualne Kevinem Spaceyem. Zastąpiono go Christopherem Plummerem. Sam Ridley Scott w grudniu w wywiadach twierdził, że ani on ani aktorzy (poza Plummerem) nie wzięli ani dolara za prace nad dokrętkami. Budżet dodatkowych prac wynosił 10 mln dolarów.

-
breaking
-

Reżyser mógł nie wiedzieć o sytuacji z Wahlbergiem, bo nie jego rolą jest negocjacja kwestii finansowych. Tym zajmują się producenci i prawnicy, którzy rozmawiają z ludźmi aktorów z agencji ich reprezentującej. W tym przypadku chodzi o William Morris Edeavor. Ekipa agentów, menadżerów i prawników bierze 10% z kwoty, którą wynegocjują dla aktora. Według informacji mediów Michelle Williams nie została powiadomiona o tym, że Wahlberg dostanie wynagrodzenie za rolę.

Sama Williams mówiła w wywiadach, że ona chętnie wróci na plan za darmo, bo tak bardzo docenia decyzję Ridleya Scotta odnośnie Kevina Spaceya.

Osoby reprezentujące aktorów, reżysera oraz studio filmowe nie skomentowały doniesień.

Źródło: USA Today / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.