Wyspa: młodzieżowa powieść Bryony Pearce w księgarniach

Wyspa to Bryony Pearce to propozycja dla młodzieży łącząca elementy thrillera i horroru, a wszystko to przedstawione za pomocą trzymającej w napięciu fabuły.

Wyspa to Bryony Pearce to propozycja dla młodzieży łącząca elementy thrillera i horroru, a wszystko to przedstawione za pomocą trzymającej w napięciu fabuły.

Zielona Sowa, wydawnictwo specjalizujące się w pozycach dla dzieci i młodzieży, wypuściło dzisiaj na nasz rynek nową premierę. Jest to Bryony Pearce powieść zatytułowana Wyspa.

Fabuła Wyspy może budzić skojarzenia chociażby z Igrzyskami śmierci: tu także bohaterowie biorą udział w grze, wykonują kolejne zadania, a stawką jest ich życie. W powieści Pearce można odnaleźć także elementy charakterystyczne dla horroru i thrillera. 

Wyspa ukazała się w miękkiej oprawie, liczy 416 stron, a jej cena to 34,90 zł. Oto okładka i opis książki:

Wyspa - okładkaŹródło: Zielona Sowa

Milion funtów na głowę. 
Oszałamiająca nagroda zwabia pięcioro przyjaciół na bezludną wyspę i przekonuje do udziału w pełnym zagadek turnieju Iron Teen, organizowanym przez milionera Marcusa Golda. Wykonując kolejne zadania, ścigając się z czasem i innymi zespołami, szybko orientują się, że tu nie chodzi o zwykłą zabawę, a gra toczy się o najwyższą stawkę ? ich życie. Czy w sytuacji zagrożenia życia przyjaciele: Ben, Lizzie, Will, Grady i Carmen będą trzymać się razem, aby przeżyć? 
Przetrwają tylko najlepiej przystosowani...
Uwaga: wciągający i trzymający w napięciu horror przeznaczony wyłącznie dla starszych czytelników!

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV