Repertuar kin Nowość Program TV

Xbox Anaconda – nowe plotki o kolejnej konsoli Microsoftu

Xbox One X powoli kończy swój żywot i wkrótce ustąpi miejsca nowej generacji sprzętu. Dziennikarze Windows Central podsycają zainteresowanie następcą Xboksa.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

O tym, jak może wyglądać nowa generacja konsol od Microsoftu spekuluje się od wielu miesięcy. Według najciekawszych plotek firma planuje zdywersyfikować swoją działalność na rynku cyfrowej rozrywki i wprowadzić do dystrybucji dwa rodzaje sprzętu o odmiennym przeznaczeniu. Z jednej strony korporacja chce stworzyć tradycyjnego następcę One X, z drugiej zaś – sprzedawać konsolę w formie pudełka multimedialnego. Gadżet, który będzie strumieniować gry z sieci, tak jak robi to np. Nvidia Shield.

O tajemniczym pudełku na razie nie wiemy zbyt wiele, ale dziennikarze Windows Central dotarli do informatorów związanych z Microsoftem, którzy zdają się wiedzieć co nieco na temat postępu prac nad nową generacją. Jez Corden, jeden z dziennikarzy serwisu, zdradził na swoim Twitterze nazwę kodową deweloperskiej wersji konsoli:

Według ludzi, do których dotarł Corden, nowy sprzęt ma nazywać się Anaconda i będzie kontynuował linię deweloperskich konsol-gadów. Obecny zestaw dla twórców gier nazywa się Chuckwalla, a poprzedni – Durango.

-
Plotka
-

W tym miejscu warto przyjrzeć się jeszcze jednej plotce. Jeśli informatorzy Windows Central okażą się wiarygodni, to kolejna generacja klasycznych konsol, która zadebiutuje w 2020 roku, będzie składała się nie z jednego, a z dwóch modeli: następców Xboksa One X oraz One S. Anaconda ma być odświeżoną wersją X-a, zaś sprzęt o nazwie kodowej Lockhart zastąpi model One S. O specyfikacji tych urządzeń nie wiemy na razie zbyt wiele, ale podobno budżetowy Lockhart ma zapewnić wydajność na poziomie One X. Jak na tle tego sprzętu wypadnie Anaconda? Czy będzie zauważalnie wydajniejsza od swojej tańszej siostry? O tym przekonamy się dopiero za kilkanaście miesięcy, kiedy nowe konsole od Microsoftu trafią na rynek.

Źródło: Windows Central / Zdjęcie: Microsoft
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.