Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Young Justice: Outsiders – jak wypada początek 3. sezonu? Są pierwsze recenzje

Na platformie DC Universe zadebiutowały już pierwsze odcinki 3. sezonu serialu Liga Młodych, które doczekały się już recenzji. Jak wyszło?

Young Justice: Outsiders zadebiutowało już na platformie DC Universe, na co czekało z pewnością wielu fanów serialu Liga Młodych. Produkcja opowiada o młodych herosach DC, którzy walczą o pełne członkostwo w Lidze Sprawiedliwości.

Na ten moment pojawiły się trzy odcinki serialu, które zostały poddane krytyce. Na ten moment produkcja zebrała same pozytywne recenzje w serwisie Rotten Tomatoes. Komentujący początek sezonu zauważają, że jest to dobry powrót, ale jeszcze wiele może się wydarzyć i niektórzy oczekują, że historia nabierze tempa w dalszych odcinkach. Większość jednak zauważa, że sezon ten ma potencjał na pokonanie pod względem jakości poprzednią odsłonę, a także jest szansa na uzyskanie statusu podobnego do animowanego serialu Liga Sprawiedliwości.

Liga Młodych
źródło: Rotten

-
Plotka
-

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.