Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Young Justice: Outsiders – jak wypada początek 3. sezonu? Są pierwsze recenzje

Na platformie DC Universe zadebiutowały już pierwsze odcinki 3. sezonu serialu Liga Młodych, które doczekały się już recenzji. Jak wyszło?

Na platformie DC Universe zadebiutowały już pierwsze odcinki 3. sezonu serialu Liga Młodych, które doczekały się już recenzji. Jak wyszło?

Liga Młodych zadebiutowało już na platformie DC Universe, na co czekało z pewnością wielu fanów serialu Liga Młodych. Produkcja opowiada o młodych herosach DC, którzy walczą o pełne członkostwo w Lidze Sprawiedliwości.

Na ten moment pojawiły się trzy odcinki serialu, które zostały poddane krytyce. Na ten moment produkcja zebrała same pozytywne recenzje w serwisie Rotten Tomatoes. Komentujący początek sezonu zauważają, że jest to dobry powrót, ale jeszcze wiele może się wydarzyć i niektórzy oczekują, że historia nabierze tempa w dalszych odcinkach. Większość jednak zauważa, że sezon ten ma potencjał na pokonanie pod względem jakości poprzednią odsłonę, a także jest szansa na uzyskanie statusu podobnego do animowanego serialu Liga Sprawiedliwości.

Liga Młodych
źródło: Rotten

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV