Zapowiedziano grę action RPG w uniwersum Dragon Ball Z

Tajemnicza produkcja póki co znana jest pod nazwą Dragon Ball Game Project Z, a na detale musimy poczekać.

Tajemnicza produkcja póki co znana jest pod nazwą Dragon Ball Game Project Z, a na detale musimy poczekać.

Fani Dragon Ball Z mają w ostatnim czasie sporo powodów do zadowolenia. Na rynek trafiły dwie całkiem udane odsłony serii Xenoverse, świetna bijatyka Dragon Ball FighterZ, a niedawno ujawniono, że w kwietniu na pecetach oraz Nintendo Switch pojawi się karcianka. Na tym jednak nie koniec - firma Bandai Namco zapowiedziała dziś, że trwają pracę nad kolejną produkcją.

Niestety, wygląda na to, że na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać. Póki co ujawniono jedynie, że roboczy tytuł tej produkcji to "Dragon Ball Game Project Z" i ma to być RPG akcji. Ten sam tweet zapowiada też kolejną postać do Dragon Ball FighterZ. Więcej szczegółów poznamy w dniach 26-27 stycznia.

Źródło: twitter.com / fot. Bandai Namco

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV