Przeczytaj w weekend

Znamy datę premiery nowego serialu Netflixa Glow

Włodarze serwisu streamingowego Netflix ogłosili datę premiery nowego serialu Glow. Jest to produkcja oparta na popularnym programie z lat 80.

Włodarze serwisu streamingowego Netflix ogłosili datę premiery nowego serialu Glow. Jest to produkcja oparta na popularnym programie z lat 80.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  glow 

Serial GLOW pojawi się w repertuarze platformy Netflix 23 czerwca. Produkcja opowiada historię Ruth Wilder, bezrobotnej aktorki żyjącej w Los Angeles lat 80., która ma ostatnia szansę, aby zostać gwiazdą. Tym razem może wzbić się na wyżyny spandeksowego świata wrestlingu kobiet. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa. Mentorem 14 kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy.

Czytaj także: Netflix wprowadza nowy system ocen

W obsadzie produkcji są m.in. Alison Brie, Betty Gilpi i Marc Maron. Twórczyniami Glow są Liz Flahiva i Carly Mensch, odpowiedzialne za taki hit jak Nurse Jackie. Obie panie są także producentkami wykonawczymi oraz autorkami scenariusza serialu.

Źródło: żródło własne/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV