Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Znane scenarzystki z Hollywood założyły firmę producencką. Wszystko dla kobiet-twórców

Trzy znane w Fabryce Snów scenarzystki postanowiły założyć firmę producencką, aby zwiększyć rolę kobiet w przemyśle filmowym.

Trzy znane w Fabryce Snów scenarzystki postanowiły założyć firmę producencką, aby zwiększyć rolę kobiet w przemyśle filmowym.

Lindsey Beer, Geneva Robertson-Dworet oraz Nicole Perlman, trzy uznane w Hollywood scenarzystki postanowiły założyć firmę producencką. Ma ona otworzyć drzwi dla innych kobiet tworzących skrypty, których jest mało w przemyśle filmowym. Firma ma opierać się na duchu współpracy żeńskiej części środowiska twórczego i rozwijać ideę tego, kim powinien być scenarzysta.

Pomysł na założenie wspólnej działalności powstał kilka lat temu, kiedy to Beer i Robertson-Dworet pracowały nad pewnym projektem. Twórczynie firmy są znanymi w branży scenarzystkami. Beer odpowiada między innymi za skrypty filmu Sierra Burgess jest przegrywem oraz nadchodzącego widowiska Chaos Walking. Robertson-Dworet stworzyła teksty do produkcji Tomb Raider oraz Kapitan Marvel, a Perlman napisała scenariusze między innymi do filmów Pokémon: Detektyw Pikachu oraz Strażnicy Galaktyki.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel Studios

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV