Przeczytaj w weekend

Zobacz jak Arnold Schwarzenegger promuje komiks o Conanie

Arnolda Schwarzeneggera pamiętamy jako świetnego Conana. Okazuje się, że aktor nadal ma sentyment do tej postaci.

Arnolda Schwarzeneggera pamiętamy jako świetnego Conana. Okazuje się, że aktor nadal ma sentyment do tej postaci.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym Arnold Schwarzenegger promuje komiks z przygodami Conana, postaci stworzonej przez Robert E. Howard, która na dobre zagościła w popkulturze.

Aktor pozujący z wielkim mieczem nawiązuje oczywiście do jednej ze swoich najsłynniejszych ról. Zresztą sama okładka zeszytu z serii o Conanie Barbarzyńcy zawiera podobiznę aktora jako słynnego Cymeryjczyka.

Źródło: Comicsketchart.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV