Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Zobacz nowy zwiastun serialu The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story

FX Entertainment zaprezentowało nową zapowiedź kolejnego sezonu popularnego serialu o tematyce kryminalnej. Premiera w styczniu.

FX Entertainment zaprezentowało nową zapowiedź kolejnego sezonu popularnego serialu o tematyce kryminalnej. Premiera w styczniu.

Serial The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story to 2. sezon popularnej antologii kryminalnej. Tym razem twórcy opowiedzą o morderstwie znanego kreatora mody, Gianniego Versace. Za produkcję serialu odpowiada Ryan Murphy. Właśnie zadebiutował nowy zwiastun projektu, który możecie obejrzeć poniżej.

W obsadzie znaleźli się między innymi Edgar Ramirez, Penelope Cruz, Darren Criss oraz Ricky Martin. Premiera serialu 17 stycznia 2018 roku.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: FX

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV