Zobacz teaser 2. sezonu serialu Freakish. Nowe nazwiska w obsadzie

Freakish to serial platformy Hulu, który rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym zabójczych mutantów. Zobaczcie krótki teaser 2. sezonu.

Freakish to serial platformy Hulu, który rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym zabójczych mutantów. Zobaczcie krótki teaser 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  freakish 

Aktualnie Hulu emituje pierwszy sezon złowieszczego serialu Freakish, jednak już teraz zapowiedziano, że będzie kolejna odsłona. Uczniowie Liceum w Kent spotykają grupę ocalałych i nawiązują z nimi więzi. W sieci pojawił się krótki teaser, który przedstawia nowe nazwiska, jakie dołączają do obsady. Zobaczcie klip:

Czytaj także: Paramount Network zamawia nowy serial biograficzny o życiu aktora Toma Arnolda

Wiadomo także nieco więcej na temat poszczególnych postaci:

  • Jake (Brant Daugherty) - brat Birdie, który wcześniej był żołnierzem. Prawa ręka Earla; chce uwolnić swoją siostrę i rozpocząć normalne życie z dala od tego miejsca.
  • Oliver (Ryan McCartan) - pochodzi z bogatej rodziny i jest bratem Anki. Zawsze ufał swojej siostrze, jednak apokalipsa wyciągnęła na światło dzienne sekrety, które podważą tę relację.
  • Anka (Saxon) - siostra Olivera, ulubienica całej zamożnej rodziny. Mądra, błyskotliwa i zawsze dwa kroki przed innymi. Zrobi wszystko, by ochronić swoją rodzinę, choć często ucieka się do manipulacji i nadopiekuńczości względem brata.
  • Sadie (Niki DeMartino) - ma gdzieś apokalipsę, radzi sobie z rzeczywistością za sprawą słuchania muzyki. W pewnym momencie zakochuje się w Dieselu, nieświadoma tego, że on wciąż jest pogrążony w żałobie.
  • Zane Hiatt (Jordan Calloway) - popularny przystojniak i były chłopak Violet. Po wybuchu przeprowadza grupę ocalałych w bezpieczne miejsce i przyjmuje pozycję lidera. Chce odzyskać Violet, choć ona jest już zakochana w kimś innym.
  • Hailey (Amanda Steele) - zwyczajna dziewczyna z wieloma planami na przyszłość, które przerwała apokalipsa. Jest miła i uprzejma, ale nie umie się bronić i walczyć o przetrwanie. Ma obsesję na punkcie Birdie i chce pozostać przy niej za wszelką cenę.
  • Earl (Jake Busey) - świetnie sobie radzi w walce o przetrwanie, jest niezależnym, bezwzględnym myśliwym i kolekcjonerem noży.

Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków. Szczegóły dotyczące premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Hulu

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV