Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Zobacz teaser 2. sezonu serialu Freakish. Nowe nazwiska w obsadzie

Freakish to serial platformy Hulu, który rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym zabójczych mutantów. Zobaczcie krótki teaser 2. sezonu.

Aktualnie Hulu emituje pierwszy sezon złowieszczego serialu Freakish, jednak już teraz zapowiedziano, że będzie kolejna odsłona. Uczniowie Liceum w Kent spotykają grupę ocalałych i nawiązują z nimi więzi. W sieci pojawił się krótki teaser, który przedstawia nowe nazwiska, jakie dołączają do obsady. Zobaczcie klip:

Czytaj także: Paramount Network zamawia nowy serial biograficzny o życiu aktora Toma Arnolda

Wiadomo także nieco więcej na temat poszczególnych postaci:

  • Jake (Brant Daugherty) – brat Birdie, który wcześniej był żołnierzem. Prawa ręka Earla; chce uwolnić swoją siostrę i rozpocząć normalne życie z dala od tego miejsca.
  • Oliver (Ryan McCartan) – pochodzi z bogatej rodziny i jest bratem Anki. Zawsze ufał swojej siostrze, jednak apokalipsa wyciągnęła na światło dzienne sekrety, które podważą tę relację.
  • Anka (Saxon) – siostra Olivera, ulubienica całej zamożnej rodziny. Mądra, błyskotliwa i zawsze dwa kroki przed innymi. Zrobi wszystko, by ochronić swoją rodzinę, choć często ucieka się do manipulacji i nadopiekuńczości względem brata.
  • Sadie (Niki DeMartino) – ma gdzieś apokalipsę, radzi sobie z rzeczywistością za sprawą słuchania muzyki. W pewnym momencie zakochuje się w Dieselu, nieświadoma tego, że on wciąż jest pogrążony w żałobie.
  • Zane Hiatt (Jordan Calloway) – popularny przystojniak i były chłopak Violet. Po wybuchu przeprowadza grupę ocalałych w bezpieczne miejsce i przyjmuje pozycję lidera. Chce odzyskać Violet, choć ona jest już zakochana w kimś innym.
  • Hailey (Amanda Steele) – zwyczajna dziewczyna z wieloma planami na przyszłość, które przerwała apokalipsa. Jest miła i uprzejma, ale nie umie się bronić i walczyć o przetrwanie. Ma obsesję na punkcie Birdie i chce pozostać przy niej za wszelką cenę.
  • Earl (Jake Busey) – świetnie sobie radzi w walce o przetrwanie, jest niezależnym, bezwzględnym myśliwym i kolekcjonerem noży.

Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków. Szczegóły dotyczące premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Hulu

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.