Przeczytaj w weekend

Zofia Wichłacz z tytułem Europejskiej Gwiazdy Jutra

Polska aktorka Zofia Wichłacz została wyróżniona tytułem Europejskiej Gwiazdy Jutra i ofcjalnie zostanie przedstawiona podczas festiwalu w Berlinie.

Polska aktorka Zofia Wichłacz została wyróżniona tytułem Europejskiej Gwiazdy Jutra i ofcjalnie zostanie przedstawiona podczas festiwalu w Berlinie.

Co roku European Film Promotion ogłasza listę młodych aktorów i aktorek, którzy otrzymują to honorowe wyróżnienie. W tym roku trafi ono m.in. do Zosi Wichłacz, którą można było oglądać w filmie Miasto 44, a niedługo do kin trafi produkcja Powidoki z jej udziałem.

Czytaj także: Mark Wahlberg na nowych plakatach Patriots Day

Wcześniej tytuł Europejskiej Gwiazdy Jutra trafił do Agnieszki Grochowskiej (2007), Agaty Buzek (2010), Jakuba Gierszała (2012) i Mateusza Kościukiewicza (2014).

A to tegoroczna lista:

Alessandro Borghi – Włochy
Elīna Vaska – Łotwa
Esben Smed Jensen – Dania
Hannah Hoekstra – Holandia
Karin Franz Körlof – Szwecja
Louis Hofmann – Niemcy
Maruša Majer – Słowenia
Tudor Istodor – Rumunia
Victória Guerra – Portugalia
Zofia Wichłacz – Polska

Źródło: screendaily.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV