Zombieland: Kulki w łeb - są pierwsze opinie o filmie. Czy to godna kontynuacja?

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje dotyczące filmu Zombieland: Kulki w łeb. Są one entuzjastyczne.

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje dotyczące filmu Zombieland: Kulki w łeb. Są one entuzjastyczne.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Zombieland: Kulki w łeb to kontynuacja filmu Zombieland z 2009 roku. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie dziennikarzy, którzy mieli okazję zobaczyć produkcję. Zwiastują one, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym sequelem. W opiniach możemy przeczytać, że film ten jest jak powrót do 2009 roku i na pewno spodoba się fanom pierwszej części. Produkcja według dziennikarzy jest bardzo zabawna, a główna obsada wytwarza w relacji między sobą tę samą magię, co w poprzedniej odsłonie. Natomiast nowi aktorzy i aktorki nie ustępują miejsca bohaterom pierwszoplanowym i wnoszą sporo radości do filmu, a Zoey Deutch jako Madison podobno kradnie każdą scenę ze swoim udziałem. Poniżej możecie przeczytać kilka opinii o produkcji.

W widowisku znani z poprzedniej części Columbus, Tallahassee, Wichita i Little Rock przenoszą się do serca Ameryki, gdzie spotkają wyewoluowane zombie i nowych bohaterów. Natomiast Little Rock postanawia odłączyć się od grupy i wyrusza w podróż z tajemniczym chłopakiem.

W obsadzie znajdują się Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin, Zoey Deutch, Avan Jogia, Rosario Dawson, Thomas Middleditch i Luke Wilson. Reżyseruje Ruben Fleischer na podstawie scenariusza autorstwa Rhetta Reese'a, Paula Wernicka i Dave'a Callahama. Premiera w Polsce 18 października.

 

 

 

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV