Przeczytaj w weekend

Zwiastun 2. sezonu Hap i Leonard. Jest data premiery

Hap i Leonard to serial produkcji telewizji Sundance, który w Polsce miał emisję na AMC. Zwiastun przedstawia sceny z 2. sezonu.

Hap i Leonard to serial produkcji telewizji Sundance, który w Polsce miał emisję na AMC. Zwiastun przedstawia sceny z 2. sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon serialu Hap and Leonard ma mieć 6 odcinków. Jest on oparty na drugim tonie cyklu książkowego Joe'a R. Lansdale'a. Hap (James Purefoy) i Leonard (Michael Kenneth Wiliams) wplątali się w tajemnicę morderstwa, która rozpoczyna się od szkieletu.

Zobacz także: Zwiastun serialu Genius o Einsteinie

W obsadzie 2. sezonu są również Brian Dennehy, Irma P. Hall, Dohn Norwood, Riffany Mack i Cranston Johnson. Premiera zaplanowana jest na 15 marca 2017 roku.

 

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV