Zwiastun Battlefield V z okazji otwartej bety gry

Jedni już grają w Battlefield V, inni czekają do czwartku, kiedy to dla wszystkich beta gry zostanie uruchomiona, a co robi EA? EA publikuje obszerny zwiastun prezentujący zawartość gry.

Jedni już grają w Battlefield V, inni czekają do czwartku, kiedy to dla wszystkich beta gry zostanie uruchomiona, a co robi EA? EA publikuje obszerny zwiastun prezentujący zawartość gry.

Michał Czubak

Michał Czubak

Zwiastun nadchodzącej i opóźnionej (więcej tutaj) strzelanki Battlefield V przedstawia to, co najważniejsze w grze. Wideo pokazuje więc szczegóły na temat nowego trybu battle royale Burza Ognia, jednoosobowych Opowieści Wojennych, map i trybów w starciach wieloosobowych, oraz dostępnego po premierze darmowego, zmieniającego się trybu Teatry Wojny.

Część z omawianych w zwiastunie rzeczy można już dziś przetestować w becie gry, do której dostęp mają osoby, które zamówiły grę w pre-orderze lub sięgnęły po droższą edycję. Dla wszystkich pozostały otwarta beta wystartuje już jutro.

Źródło: youtube.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV