DJI – propozycje świątecznych prezentów

Firma DJI to specjaliści od dronów i fotografii. Wybraliśmy cztery gadżety DJI, które zadowolą młodych i doświadczonych pilotów oraz miłośników filmowania.

Firma DJI to specjaliści od dronów i fotografii. Wybraliśmy cztery gadżety DJI, które zadowolą młodych i doświadczonych pilotów oraz miłośników filmowania.

Jeśli ktoś szuka porządnego drona, prawdopodobnie skieruje wzrok w stronę DJI. Firma ma na swoim koncie wiele udanych konstrukcji, które używane są zarówno przez profesjonalnych pilotów, jak i amatorów. Oto najciekawsze propozycje na prezenty od DJI.

DJI Ryze Tello (zdjęcie główne) / 399 zł

Kupno na prezent drona za kilka tysięcy złotych dla początkującego pilota nie jest dobrym pomysłem. Niedoświadczeni użytkownicy mogą szybko rozbić sprzęt, kiedy stracą nad nim kontrolę. Ryze Tello jest odpowiedzią ze strony DJI na zapotrzebowanie na drony ćwiczebne.

Ten budżetowy quadrocopter jest tak mały, że zmieści się na dłoni, a mimo to może przepracować na baterii do 13 minut. Warto zauważyć, że wyposażono go w złącze microUSB, dzięki czemu podładujemy go najzwyklejszą ładowarką telefoniczną. Sterowanie jest bardzo proste, sprzęt wykorzystuje do tego aplikację mobilną Tello, w które znajdziemy kilka trybów automatycznych. Dron może robić ewolucje w powietrzu, wystartuje po podrzuceniu go w górę, a za sprawą funkcji EZ Shots nagra predefiniowane ujęcia za pośrednictwem kamery o rozdzielczości 720p.

Zdjęcie: DJI

DJI Mavic Air / 3199 zł

Kompaktowy dron zaprojektowany z myślą o tych pilotach, którzy szukają porządnego sprzętu do kręcenia ujęć z lotu ptaka. Mimo swoich niewielkich gabarytów udało się w nim zmieścić podzespoły z najwyższej półki – m.in. 3-osiowy gimbal z kamerą 4K oraz pojemną baterię.

Mavic Air będzie świetnym prezentem dla miłośników ekstremalnej fotografii. Dron przepracuje na jednej baterii do 21 minut, nagra filmy w zwolnionym tempie przy 120 klatkach na sekundę i zarejestruje obraz 4K przy 30 klatkach. Sprzęt wyposażono także w tryby inteligentne, w których dron m.in. orbituje wokół operatora czy automatycznie pokonuje wyznaczoną trasę, pozwalając skupić się na operowaniu kamerą. A przy tym jest tak mały, że po złożeniu bez problemu zmieści się do plecaka.

Zdjęcie: DJI

DJI Goggles Racing Edition / 2349 zł

Oto doskonały prezent dla miłośników dronów, którzy chcieliby się wznieść na zupełnie nowy poziom pilotażu. Gogle Racing Edition umożliwią kontrolowanie drona tak, jakbyśmy zasiadali bezpośrednio za jego sterami.

Urządzenie zaprojektowano z myślą o uczestnikach wyścigów dronów, ale doskonale sprawdzi się także w rękach tych, którzy latają rekreacyjnie. Mocne anteny pozwolą kontrolować pojazd oddalony nawet o 3,5 kilometra, a dzięki opóźnieniom na poziomie 50 ms operator będzie mógł błyskawicznie reagować na to, co dzieje się podczas lotu. Gogle wyposażono także w dwa porządne wyświetlacze przekazujące obraz o rozdzielczości 1280 × 960 pikseli. DJI Goggles Racing Edition są kompatybilne z dronami Mavic Pro, Spark, Inspire 2 oraz Phantom 4.

Zdjęcie: DJI

DJI Osmo Mobile 2 / 518 zł

Gimbal od DJI zadowoli nie tylko youtuberów. Dzięki temu przenośnemu stabilizatorowi do urządzeń mobilnych można kręcić perfekcyjnie stabilne filmy w każdych warunkach. Wystarczy tylko umieścić w nim smartfona i rozpocząć nagrywanie.

Osmo Mobile wyposażono w bezszczotkowy silnik, który pracuje płynnie i bezgłośnie, świetnie tłumiąc nawet gwałtowne wstrząsy. Gimbala wyposażono także w kilka funkcji, które zachwycą kreatywne dusze: sprzęt pozwoli nakręcić filmy poklatkowe w każdych warunkach. Tryb Timelapse sprawdzi się do uwieczniania chmur płynących po niebie, a w Motionlapse można nagrać płynne filmy poklatkowe podczas przemieszczania się ze smartfonem. Gimbal został także wyposażony w suwak powiększenia, który umożliwi wykonanie płynnych, filmowych zbliżeń za pomocą cyfrowego zooma w smartfonie. Idealny prezent dla tych, którzy chcą kręcić filmy na YouTubie albo uwielbiają nagrywać filmy z podróży.

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV