Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

Dziś wieczorem w telewizji – 07.11.2017

Pierwszy odcinek serialu S.W.A.T., John Travolta jako mściciel w filmie Jestem zemstą czy Mel Gibson w meksykańskim więzieniu w Dorwać Gringo. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

S.W.A.T. – jednostka specjalna – sezon 1, odcinek 1
20:25
TVP 1

Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

Absentia – sezon 1, odcinek 7
22:00
AXN

Jack ratuje życie Emily. Wspólnie znajdują trop łączący całą zawiłą sprawę z dzieciństwem agentki. Wkrótce Emily poznaje tajemnice z przeszłości i w ten sposób odnajduje przyjaciela z lat młodości, niejakiego Charlesa. W tym czasie Tommy aresztuje Jacka za pomoc uciekinierce. Alice przeciwstawia się Nickowi, przez co naraża Flynna.

Zobacz także:
Jordskott: Las zaginionych – sezon 2, odcinek 1 – 20:00 (Canal+ Seriale)
Bibliotekarze – sezon 3, odcinek 7 – 20:00 (SCI FI)
Pokolenie mutantów – odcinek 11 – 20:50 (Polonia 1)
Billions – sezon 1, odcinki 1-2 – 21:00 (HBO 2)
The Gifted: Naznaczeni – sezon 1, odcinek 6 – 21:05 (FOX)

FILMY

Jestem zemstą
21:00
Canal+

Stanley Hill (John Travolta) i jego żona Vivian (Rebecca De Mornay) zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje desperacką próbę walki z bandytami w obronie ukochanej. Niestety Vivian zostaje ranna i umiera na rękach męża. Zrozpaczony Stanley postanawia zemścić się na zabójcach. Wkrótce odkrywa, że rozpoczął wojnę z potężnymi gangsterami, którzy mają szerokie wpływy wśród lokalnych urzędników oraz polityków.

Dorwać Gringo
22:15
Polsat

Po nieudanym skoku przestępca Driver próbuje uciec amerykańskim stróżom prawa oraz najemnikom gangstera, któremu ukradł pieniądze. Szczęście mu jednak nie dopisuje. Zostaje schwytany i trafia do meksykańskiego więzienia, które w niczym nie przypomina budynku z kratami w oknach. Okazuje się ono odizolowanym i na swój sposób doskonale zorganizowanym miasteczkiem. Pełno tu straganów, matek z dziećmi, barów, a przede wszystkim gangsterów, którzy sprawują nad wszystkim kontrolę. Skazańcy żyją w slumsach, oddają się różnorakim nielegalnym rozrywkom, pracują, dzielą życie z bliskimi i dokonują przestępstw. Driver poznaje dziesięciolatka, który posiada cenne umiejętności. Skazany Amerykanin i chłopiec mogą wiele zyskać na wzajemnym dzieleniu się doświadczeniami. Nad wyraz dojrzały dzieciak pokazuje nowemu towarzyszowi, jak przetrwać w zamkniętym świecie przemocy. W głowie bandyty rodzi się wówczas pewien plan. Postanawia on najpierw wyrównać rachunki ze swoimi prześladowcami, a następnie razem z nowym znajomym, jego matką i skradzionymi pieniędzmi wydostać się na wolność.

Zobacz także:
Władza absolutna – 20:00 – TVN 7
Dzień świstaka – 20:00 – Stopklatka TV
Hitman: Agent 47 – 20:05 – Polsat
Snowden – 20:10 – HBO
Park Jurajski – 22:00 – SCI FI

ROZRYWKA / DOKUMENT

Drunk History – Pół litra historii – odcinek 4
22:00
Comedy Central

Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby opowiadają o historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok.

Kulisy Bollywood
22:30
Canal+ Discovery

Dokument opowiadający o indyjskim przemyśle filmowym, czyli Bollywood. Sceny taneczne, liczne piosenki oraz wątki miłosne to cechy charakterystyczne kina indyjskiego.

SPORT

Tenis: Andy Murray Live
20:30
Eurosport 1

Charytatywna impreza w Glasgow, której główną atrakcję stanowi pojedynek Andy’ego Murraya i Rogera Federera.

Sport bez fikcji: Jakub Rzeźniczak. Wszystkie strony Baku
21:10
nSport+

Cykl filmów dokumentalnych ukazujących różne oblicza sportu. Twórcy serii zaprezentują produkcje, które odnosić się będą zarówno do aktualnych tematów, jak i wydarzeń z historii, które miały znaczący wpływ na losy sportu. Wyemitowane będą dokumenty i reportaże nagradzane na festiwalach całego świata oraz dzieła autorskie stacji.

Źródło: fot. materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Daredevil: sezon 3, odcinek 1-6 –…

Daredevil powrócił do formy? Pogłoski okazały się prawdziwe! 3. sezon serialu o obrońcy z Hell’s…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – herosi MCU w…

Nowa fanowska teoria na temat Avengers 4 zakłada, że wymazani herosi MCU przebywają obecnie w…

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – akcja fanów MCU.…

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu…

Piotr Piskozub
-

Liga Sprawiedliwości – Darkseid miał walczyć…

Okazuje się, że w filmie Liga Sprawiedliwości mieliśmy zobaczyć, jak Darkseid mierzy się z Aresem…

Piotr Piskozub
-

Daredevil – nawiązanie do Bullseye’a pojawiło…

W 1. sezonie serialu Daredevil pojawił się easter egg nawiązujący do postaci złoczyńcy nadchodzącej odsłony…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Loki tworzy nowych Avengers w komiksie…

W komiksowej serii Infinity Wars Loki właśnie powołał do istnienia grupę Avengers z nowymi postaciami…

Co o tym sądzisz?