Repertuar kin Nowość Program TV

Dziś wieczorem w telewizji – 07.11.2017

Pierwszy odcinek serialu S.W.A.T., John Travolta jako mściciel w filmie Jestem zemstą czy Mel Gibson w meksykańskim więzieniu w Dorwać Gringo. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

S.W.A.T. – jednostka specjalna – sezon 1, odcinek 1
20:25
TVP 1

Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

Absentia – sezon 1, odcinek 7
22:00
AXN

Jack ratuje życie Emily. Wspólnie znajdują trop łączący całą zawiłą sprawę z dzieciństwem agentki. Wkrótce Emily poznaje tajemnice z przeszłości i w ten sposób odnajduje przyjaciela z lat młodości, niejakiego Charlesa. W tym czasie Tommy aresztuje Jacka za pomoc uciekinierce. Alice przeciwstawia się Nickowi, przez co naraża Flynna.

Zobacz także:
Jordskott: Las zaginionych – sezon 2, odcinek 1 – 20:00 (Canal+ Seriale)
Bibliotekarze – sezon 3, odcinek 7 – 20:00 (SCI FI)
Pokolenie mutantów – odcinek 11 – 20:50 (Polonia 1)
Billions – sezon 1, odcinki 1-2 – 21:00 (HBO 2)
The Gifted: Naznaczeni – sezon 1, odcinek 6 – 21:05 (FOX)

FILMY

Jestem zemstą
21:00
Canal+

Stanley Hill (John Travolta) i jego żona Vivian (Rebecca De Mornay) zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje desperacką próbę walki z bandytami w obronie ukochanej. Niestety Vivian zostaje ranna i umiera na rękach męża. Zrozpaczony Stanley postanawia zemścić się na zabójcach. Wkrótce odkrywa, że rozpoczął wojnę z potężnymi gangsterami, którzy mają szerokie wpływy wśród lokalnych urzędników oraz polityków.

Dorwać Gringo
22:15
Polsat

Po nieudanym skoku przestępca Driver próbuje uciec amerykańskim stróżom prawa oraz najemnikom gangstera, któremu ukradł pieniądze. Szczęście mu jednak nie dopisuje. Zostaje schwytany i trafia do meksykańskiego więzienia, które w niczym nie przypomina budynku z kratami w oknach. Okazuje się ono odizolowanym i na swój sposób doskonale zorganizowanym miasteczkiem. Pełno tu straganów, matek z dziećmi, barów, a przede wszystkim gangsterów, którzy sprawują nad wszystkim kontrolę. Skazańcy żyją w slumsach, oddają się różnorakim nielegalnym rozrywkom, pracują, dzielą życie z bliskimi i dokonują przestępstw. Driver poznaje dziesięciolatka, który posiada cenne umiejętności. Skazany Amerykanin i chłopiec mogą wiele zyskać na wzajemnym dzieleniu się doświadczeniami. Nad wyraz dojrzały dzieciak pokazuje nowemu towarzyszowi, jak przetrwać w zamkniętym świecie przemocy. W głowie bandyty rodzi się wówczas pewien plan. Postanawia on najpierw wyrównać rachunki ze swoimi prześladowcami, a następnie razem z nowym znajomym, jego matką i skradzionymi pieniędzmi wydostać się na wolność.

Zobacz także:
Władza absolutna – 20:00 – TVN 7
Dzień świstaka – 20:00 – Stopklatka TV
Hitman: Agent 47 – 20:05 – Polsat
Snowden – 20:10 – HBO
Park Jurajski – 22:00 – SCI FI

ROZRYWKA / DOKUMENT

Drunk History – Pół litra historii – odcinek 4
22:00
Comedy Central

Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby opowiadają o historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok.

Kulisy Bollywood
22:30
Canal+ Discovery

Dokument opowiadający o indyjskim przemyśle filmowym, czyli Bollywood. Sceny taneczne, liczne piosenki oraz wątki miłosne to cechy charakterystyczne kina indyjskiego.

SPORT

Tenis: Andy Murray Live
20:30
Eurosport 1

Charytatywna impreza w Glasgow, której główną atrakcję stanowi pojedynek Andy’ego Murraya i Rogera Federera.

Sport bez fikcji: Jakub Rzeźniczak. Wszystkie strony Baku
21:10
nSport+

Cykl filmów dokumentalnych ukazujących różne oblicza sportu. Twórcy serii zaprezentują produkcje, które odnosić się będą zarówno do aktualnych tematów, jak i wydarzeń z historii, które miały znaczący wpływ na losy sportu. Wyemitowane będą dokumenty i reportaże nagradzane na festiwalach całego świata oraz dzieła autorskie stacji.

Źródło: fot. materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Wyciekła scena z Wonder Woman 1984.…

Do sieci wyciekła scena z filmu Wonder Woman 1984, którą zaprezentowano wczoraj na Comic-Conie w…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Wojna bez granic – czujesz…

Okazuje się, że na Comic-Conie w San Diego dla fanów, którzy zmagają się z traumą…

Michalina Reda
-

Pratt i Saldana murem za Jamesem…

Gwiazdy serii Strażnicy Galaktyki wypowiadają się w sprawie Jamesa Gunna. Michael Rooker, filmowy Yondu, w…

Piotr Piskozub
-

DCEU jednak żyje, a Worlds of…

Wszystko wskazuje na to, że Worlds of DC nie jest oficjalną nazwą DCEU (DC Extended…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Aquaman – Jason Momoa zaspoilerował finał?…

Jason Momoa mógł w jednym z ostatnich wywiadów nieświadomie zdradzić, w jaki sposób zakończy się…

Dawid Muszyński
-

Mamma Mia: Here We Go Again!…

Historia miłosna opowiedziana w rytmie piosenek zespołu ABBA okazała się globalnym sukcesem. Widzowie się w…

Ocena recenzenta:
7

Co o tym sądzisz?