Dziś wieczorem w telewizji – 07.06.2018

Dokument o Stevenie Spielbergu, przypomnienie trzeciej części Parku Jurajskiego czy kolejny odcinek Legionu o mutantach. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Dokument o Stevenie Spielbergu, przypomnienie trzeciej części Parku Jurajskiego czy kolejny odcinek Legionu o mutantach. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

„Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Hannibal - sezon 2, odcinek 1
22:55
AXN Spin

Will zostaje aresztowany za morderstwo Abigail. Mężczyzna za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją niewinność. Dr Lecter pracuje przy sprawie ciał, które rzeka wyrzuciła na brzeg. Wszyscy zastanawiają się, czy dr Bloom będzie w stanie pomóc Willowi w odzyskaniu pamięci.

Legion - sezon 2, odcinek 10
22:00
FOX

David Haller (Dan Stevens) od dzieciństwa krążył między szpitalami psychiatrycznymi. Dopiero dzięki pomocy Syd (Rachel Keller) i jej towarzyszy odkrył swoje ponadludzkie umiejętności. Przekonał się też, że przez całe życie znajdował się pod wpływem Władcy Cieni, pasożyta o niewyobrażalnej mocy. Przybrał on formę Lenny (Aubrey Plaza), przyjaciółki Davida, w rzeczywistości jednak jest starożytną istotą nazywaną Amahl Farouk. Przyjaciele stoczyli z nim bitwę i ostatecznie zmusili go do opuszczenia ciała mężczyzny. Niestety, Farouk uciekł, używając do tego nowego żywiciela - Olivera Birda (Jemaine Clement), męża Melanie. Kiedy wydaje się już, że dla Syd i pozostałych nadszedł moment wytchnienia, tajemnicza kula porywa Davida do nieznanego miejsca. W tej sytuacji grupa musi zawrzeć porozumienie ze swoim dawnym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater), i finansowaną przez rząd organizacją Division III. Tymczasem Amahl Farouk (Navid Negahban) szuka sposobu na to, by zdobyć nieskończoną moc. Druga seria produkcji opartej na komiksach Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza publikowanych przez wydawnictwo Marvel.

Zobacz także:
Miasteczko Twin Peaks - sezon 2, odcinki 15-16 - 20:30 (Cinemax 2)
Terror - sezon 1, odcinki 9-10 (ost.) - 21:00 (AMC)
Wersal. Prawo krwi - sezon 3, odcinki 9-10 (ost.) - 21:00 (Canal+)
Ray Donovan - sezon 4, odcinek 6 - 21:05 (AXN Black)
Hawaii 5.0 - sezon 8, odcinek 22 - 22:00 (13 Ulica)

FILMY

Sługi boże
20:00
Kino Polska

Młoda Niemka rzuca się z wieży kościoła we Wrocławiu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Nie jest on zachwycony, kiedy do współpracy zostaje mu przydzielona niemiecka policjantka Ana Wittesch (Julia Kijowska). Nie wie jednak, że jego nowa partnerka ma polskie korzenie, a do Wrocławia przyjechała, aby zająć się jeszcze jednym dochodzeniem. Niebawem do miasta przybywa również dr Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk), wysłannik Banku Watykańskiego. Dopiero okaże się, co łączy jego przyjazd z samobójstwem niemieckiej studentki i tajnym śledztwem Any. Tymczasem z wieży wrocławskiej świątyni skacze kolejna dziewczyna.

Park Jurajski 3
20:40
SCI FI

Doktor Alan Grant od ośmiu lat zajmuje się badaniem życia dinozaurów. Ostatnio boryka się z kłopotami finansowymi. Coraz trudniej jest mu znaleźć środki na dalsze badania. Przystaje więc na propozycję Paula i Amandy Kirbych, którzy w zamian za zorganizowanie wyprawy na jedną z wysp dinozaurów, proponują bardzo wysokie wynagrodzenie. O prawdziwych intencjach pary Grant dowiaduje się zbyt późno, aby się wycofać. Okazuje się, że Paul i Amanda szukają swojego czternastoletniego syna i mają nadzieję, że chłopiec przebywa na wyspie, którą zamieszkują dinozaury. Podczas lotu dochodzi do katastrofy. Aby uniknąć zderzenia z dinozaurem, pilot kieruje maszynę w stronę lasu. Samolot rozbija się o wierzchołki drzew. Grant i jego towarzysze zostają uwięzieni na wyspie. Wkrótce przekonują się, że dinozaury doskonale się tu zadomowiły. Posiadły także umiejętność porozumiewania się na odległość. Okazuje się też, że tyrannosaurus rex nie jest już najniebezpieczniejszy. Ma teraz groźnego rywala, pteranodonsa, który równie swobodnie porusza się na ziemi, jak i w powietrzu. Grupa ludzi staje do walki o życie. Trzecia odsłona hitu.

Zobacz także:
Skarb Da Vinci - 19:00 - CBS Acrion
Żona na niby - 20:10 - Polsat
Chętni na kasę - 21:00 - TV4
Dzień Świstaka - 21:20 - Comedy Central Family
Żołnierz doskonały - 22:55 - Canal+

ROZRYWKA/DOKUMENT

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem - sezon 5, odcinek 3
21:00
HBO 2

John Oliver, jedna z najbarwniejszych postaci amerykańskiej telewizji, zaprasza na piąty sezon show, w którym prezentuje swój punkt widzenia i komentuje wydarzenia minionego tygodnia. Porusza kwestie, które angażują uwagę wszystkich mieszkańców USA, stosuje cięte riposty i z angielskim dystansem rozbawia widzów.

Spielberg
22:40
HBO

Steven Spielberg jest twórcą wielu filmów, które weszły do kanonu kinematografii. Wyreżyserował m.in. "Szczęki", "Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "Szeregowca Ryana" czy "Listę Schindlera". Dokumentaliści rozmawiają z artystą nie tylko o jego karierze i osiągnięciach filmowych, ale również o życiu prywatnym. Spielberg opowiada przed kamerą o swoim słodko-gorzkim dzieciństwie, przyjaźniach, inspiracjach I poglądach. Film Susan Lacy, laureatki wielu statuetek Emmy, ukazuje najciekawsze fragment ponadtrzydziestogodzinnego wywiadu z artystą. Zawiera też niepublikowane wcześniej materiały pochodzące zza kulis jego największych hitów. Na potrzeby filmu reżyserka przeprowadziła też rozmowy z wieloma słynnymi aktorami i twórcami, którzy współpracowali ze Spilbergiem.

SPORT

Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
Polska - Belgia
20:20
Polsat Sport

Spotkanie kończące turniej w Bydgoszczy. Przeciwniczki Biało-Czerwonych po trzech seriach turniejów eliminacyjnych zajmowały przedostatnią pozycję w klasyfikacji generalnej. Wygrały dwa spotkania, w tym jedno w pięciu setach.

Piłka nożna
Anglia - Kostaryka
20:55
Eleven Sports 2

Mecz towarzyski pomiędzy Anglią i Kostaryką w ramach przygotowań do Mundialu.

Źródło: fot: Next Film

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV