Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

[E3] naEKRANIE na targach. Zobaczcie, co widzieliśmy i w co graliśmy

E3 już daleko za nami, ale wciąż nie możemy otrząsnąć się z wrażeń, jakie nam ono przyniosło. Nasz Redaktor Naczelny, Dawid Muszyński, był na miejscu i przywiózł Wam trochę materiałów.

Los Angeles Convention Center to naprawdę wielkie miejsce. Organizatorzy targów i wystawcy robią z niego świetny użytek, maksymalnie wykorzystując daną przestrzeń, by nam, graczom, zaoferować przygodę życia. Znajdziemy tam nie tylko same gry, ale i mnóstwo innych atrakcji, takich jak nasi ulubieni bohaterowie czy możliwość zakupu gadżetów i zapoznania się z najnowszymi sprzętami okołogrowymi.

Dla naszej redakcji E3 2017 to także wywiady, które Dawid przeprowadził specjalnie dla Was. Pierwszy z nich to rozmowa z Adamem Bhattim, managerem marki Pro Evolution Soccer, który opowiadał o tym, jak gra zmieni się w najnowszej odsłonie.

Drugą zaś rozmowę nasz Naczelny odbył z Nyambi Nyambi z serialu Mike i Molly. Jak się okazuje, aktor jest zapalonym graczem i z chęcią podzielił się swoimi typami, jeśli chodzi o najlepsze gry pokazane na targach

Na sam koniec nie mogło zabraknąć ekskluzywnego gameplaya. Dawid, dzięki uprzejmości firmy NVIDIA, mógł testować Destiny 2 na komputerach PC i sprawdzić, jak bardzo 60 klatek na sekundę ma wpływ na jakość rozgrywki.

Źródło: fot. naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.