Repertuar kin Nowość Program TV

[E3] Top 10 wyczekiwanych przez redakcję gier – Paweł Krzystyniak

Tegoroczne targi E3 już za nami i w Los Angeles ponownie nie zabrakło ciekawych zapowiedzi gier. W tym tekście możecie zapoznać się z produkcjami, które wywarły na mnie największe wrażenie.

Początkowo wydawało mi się, że będę miał problemy ze wskazaniem aż 10 tytułów, jednak okazało się zupełnie inaczej i lista musiała zostać nieco przycięta. Dodam więc tylko, że poza wymienionymi niżej produkcji świetne wrażenie wywarło na mnie również dwie gry niezależne – kooperacyjne A Way Out oraz miłe dla oka Griftlands, a także zapowiedź Metroid Prime 4 – tutaj trudno jednak powiedzieć coś więcej przez to, że zaprezentowano jedynie teaser z samym logo.

A co wywarło na Was największe wrażenie? Podzielcie się w komentarzu swoimi opiniami na temat gier, które zaprezentowano w Los Angeles.

God of War

Uwielbiam serię God of War i dotychczasowe przygody Kratosa nie nudziły mi się nawet pomimo powtarzalnej formuły. Nowa odsłona tego cyklu zaoferować ma duże zmiany – począwszy od realiów (mitologia nordycka zamiast greckiej), poprzez klimat (nacisk na relację z synem głównego bohatera), a na rozgrywce kończąc. Zmiana położenia kamery wzbudza u mnie co prawda pewne obawy, ale mimo tego bardzo mocno wyczekuję na ten tytuł i trzymam za niego kciuki.

Marvel’s Spider-Man

Studio Insomniac Games tworzy kapitalne gry. Cała seria Ratchet and Clank to fantastyczne platformówki, a Sunset Overdrive było grą, dla której kupiłem konsolę Xbox One. W tej sytuacji po prostu nie mógłbym nie czekać na ich produkcję o Spider-Manie. Zaprezentowany w tym roku fragment rozgrywki tylko utwierdził mnie w tym, że będzie to tytuł warty uwagi. Niektórzy zarzucają tej grze zbyt duże podobieństwo do serii z Batmanem od Rocksteady, ale czy można kogoś winić za inspirowanie się udanym i świetnie ocenianym cyklem?

The Last Night

Odd Tales tworzy grę, która urzeka już na krótkim zwiastunie. Cyberpunk, dobrze dobrana do trailera muzyka i przede wszystkim świetna, pikselartowa oprawa graficzna przykuwają uwagę od pierwszych sekund. Sama gra ma być zaś klasyczną platformówką 2D, jednak utrzymaną w konwencji thrillera science-fiction. Zdecydowanie jest to jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń tegorocznej odsłony E3.

Anthem

Nowa marka od studia BioWare wygląda niczym połączenie Destiny z Horizon: Zero Dawn. Ciekawie zapowiada się tutaj postapokaliptyczny świat, kombinezony przypominające niewielkie mechy, a także możliwość rozgrywki zarówno solo, jak i w grupie znajomych. Deweloperzy obiecują również ciekawą historię oraz możliwość podchodzenia do konfliktów z przeciwnikami na różne sposoby.

Metro: Exodus

Postapokalipsa po raz kolejny, tym razem w postaci kolejnej części serii gier inspirowanych twórczością Dmitrija Głuchowskiego. Najnowsza odsłona ma zapewnić graczom świat o nieco bardziej otwartej strukturze (chociaż nadal nie będzie to typowy, w pełni otwarty sandbox), a także więcej okazji do wyjścia na zewnątrz. Świetne wrażenie robi też grafika na pierwszym zaprezentowanym wideo, które przedstawia rozgrywkę.

Źródło: fot. Raw Fury
Strony: 12
 

 

Powiązane Artykuły

Paweł Krzystyniak
1-

[E3] Zwiastuny i gameplaye. Oto gry zaprezentowane na tegorocznych targach

Jeśli nie śledziliście tegorocznych targów E3 lub chcecie przypomnieć sobie najciekawsze zaprezentowane na nich pozycje,…

Paweł Krzystyniak
1-

[E3] Najładniejsze produkcje Sony z tegorocznych targów. Zobaczcie galerie screenów z gier

Gry zaprezentowane na konferencji Sony prezentują się wyśmienicie. Zobaczcie wysokiej jakości screeny, które pozwalają na…

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]