Kapitan Marvel – reżyserzy opowiadają nam o filmie MCU. Zobacz wideo wywiad

Kapitan Marvel to nowa superprodukcja MCU. Anna Tatarska rozmawia z reżyserami na temat tego projektu.

Kapitan Marvel to nowa superprodukcja MCU. Anna Tatarska rozmawia z reżyserami na temat tego projektu.

Captain Marvel to pierwszy solowy film MCU o superbohaterce, która potem odegra kluczową rolę w widowisku Avengers: Infinity War.

Za kamerą stanęli Anna Boden i Ryan Fleck, którzy wcześniej na koncie mieli filmy małe i kameralne jak Half Nelson, Mississippi Grind oraz It's Kind of a Funny Story.

Anna Tatarska wypytała duet reżyserów o oczekiwaną superprodukcję MCU. Obejrzyjcie wywiad z polskimi napisami:

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV