naEKRANACH #81 – The Walking Dead: serial vs komiks

The Walking Dead to jeden z najpopularniejszych aktualnie seriali. Czym różni się od swojego komiksowego pierwowzoru? O tym w najnowszym odcinku naEKRANACH.

The Walking Dead to jeden z najpopularniejszych aktualnie seriali. Czym różni się od swojego komiksowego pierwowzoru? O tym w najnowszym odcinku naEKRANACH.

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Choć The Walking Dead co roku pomijany jest podczas rozdania najważniejszych telewizyjnych nagród, to serial AMC pisze historie na własną rękę. Produkcja szybko zyskała miano światowego fenomenu, a także biła rekordy oglądalności nie tylko wśród stacji kablowych, ale także w całej amerykańskiej telewizji. The Walking Dead zdołało zaskarbić sobie miłość zarówno fanów komiksu Roberta Kirkmana, jak i widzów niezaznajomionych z pierwowzorem. Głównie dzięki temu, że twórcy pozwalają sobie na spore odejścia od oryginału, przez co wierność miesza się tu z nowymi pomysłami. Czym różni się serial AMC od komiksowych Żywe trupy? W tym odcinku naEKRANACH skupimy się na kilku różnicach.

Jakie różnice między serialem a komiksem Wy uznajecie za istotne? Dajcie znać!

Kolejny odcinek naEKRANACH już w następną sobotę. Pamiętajcie o odwiedzeniu naszego kanału na YouTube - tam znajdziecie nasze poprzednie odcinki i inne materiały. Do zobaczenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV