Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

naEKRANACH #81 – The Walking Dead: serial vs komiks

The Walking Dead to jeden z najpopularniejszych aktualnie seriali. Czym różni się od swojego komiksowego pierwowzoru? O tym w najnowszym odcinku naEKRANACH.

Choć The Walking Dead co roku pomijany jest podczas rozdania najważniejszych telewizyjnych nagród, to serial AMC pisze historie na własną rękę. Produkcja szybko zyskała miano światowego fenomenu, a także biła rekordy oglądalności nie tylko wśród stacji kablowych, ale także w całej amerykańskiej telewizji. The Walking Dead zdołało zaskarbić sobie miłość zarówno fanów komiksu Roberta Kirkmana, jak i widzów niezaznajomionych z pierwowzorem. Głównie dzięki temu, że twórcy pozwalają sobie na spore odejścia od oryginału, przez co wierność miesza się tu z nowymi pomysłami. Czym różni się serial AMC od komiksowych Żywych Trupów? W tym odcinku naEKRANACH skupimy się na kilku różnicach.

Jakie różnice między serialem a komiksem Wy uznajecie za istotne? Dajcie znać!

Kolejny odcinek naEKRANACH już w następną sobotę. Pamiętajcie o odwiedzeniu naszego kanału na YouTube – tam znajdziecie nasze poprzednie odcinki i inne materiały. Do zobaczenia!

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.