Najciekawsze plakaty minionego tygodnia. Zobacz galerię

W ostatnich dniach w sieci opublikowano plakaty promujące filmy i seriale. Oto najciekawsze plakaty do obejrzenia w galerii.

W ostatnich dniach w sieci opublikowano plakaty promujące filmy i seriale. Oto najciekawsze plakaty do obejrzenia w galerii.

naEKRANIE

naEKRANIE

Tagi:  plakat 

Razem z promocją filmów i seriali pojawiają się w sieci plakaty. Czasem lepsze, pięknie korespondujące z historią, czasem gorsze i tworzone po linii najmniejszego oporu.

Raz na jakiś czas zbieramy je dla Was w jednym tekście, abyście mogli zobaczyć je w galerii. Oto więc najciekawsze plakaty minionego tygodnia.

Zobaczcie galerię:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV