Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Najlepsze fanowskie filmy na podstawie gier

Ekranizacje gier wideo bardzo często zawodzą. Nic więc dziwnego, że czasami to ich fani biorą sprawy w swoje ręce. To właśnie na tego typu produkcjach skupiamy się w naszym dzisiejszym zestawieniu.

Uncharted

To najnowszy fanowski film w zestawieniu, jednak nie mogło go tu zabraknąć. Ta produkcja na podstawie kultowej serii znanej z konsol Sony nie tylko świetnie wygląda i jej klimat jest bardzo wierny grom, ale też zachwyca obsadom – marzenia fanów się spełniły i w roli Nathana Drake’a występuje tu Nathan Fillion. I trzeba przyznać, że świetnie w tej roli się sprawdza. Jako jego kompan, Sully, pojawia się tu zaś Stephen Lang.

Uncharted: Ambushed

Tegoroczna produkcja to jednak nie pierwszy raz, kiedy fani próbowali odtworzyć przygody Nathana Drake’a. Jednym z ciekawszych filmów tworzonych przez pasjonatów jest Uncharted: Ambushed, które możecie obejrzeć poniżej.

Croft

Także słynna poszukiwaczka przygód i jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo nie mogła obejść się bez fanowskich produkcji. Trwający około 20 minut Croft to efektowny i przepełniony akcją film o młodej pani archeolog.

Mega Man

Mega Man jest postacią, którą ciężko przenieść do filmu live-action. Mimo tego pewni fani podjęli się tego trudnego zadania, jednak podeszli do niego w bardzo specyficzny sposób. Stworzona przez nich produkcja pod wieloma względami jest bardzo kiczowata, ale kicz ten jest tu jak najbardziej zamierzony i nasuwa skojarzenia z kinem z lat 80. Dodatkowo to jedyna produkcja na naszej liście, która jest filmem pełnometrażowym, co samo w sobie zasługuje na uznanie.

Red Dead Redemption: Seth’s Gold

Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, zaś jeszcze w tym roku otrzymać mamy sequel. Oczekiwanie można umilić sobie oglądając Seth’s Gold. To bardzo udany fanowski film na podstawie gry firmy Rockstar. Miłośnicy tej produkcji z pewnością będą zadowoleni.

Strony: 1234

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Thor: Ragnarok – takie plakaty rozdano…

Na zakończenie zdjęć do filmu Thor: Ragnarok, ekipa i aktorzy dostali w prezencie świetne plakaty.…

Michalina Reda
-

Fatalne otwarcie nowego filmu Spaceya. Zarobił…

Billionaire Boys Club to prawdopodobnie ostatni film z udziałem Kevina Spaceya. Produkcja właśnie weszła do…

Michalina Reda
-

Homer Simpson w prawdziwym życiu. Zobacz…

Miguel Vasquez to artysta, który tworzy trójwymiarowe modele znanych kreskówkowych bohaterów. Jego wizja Homera Simpsona…

Michalina Reda
-

Predator – zobacz nowy dynamiczny spot…

Trwa promocja nadchodzącego filmu Predator, a do sieci trafił kolejny spot promocyjny. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda
-

Winona Ryder twierdzi, że poślubiła Keanu…

Winona Ryder i Keanu Reeves odgrywali scenę ślubu na planie Draculi. Teraz aktorka uważa, że…

Michał Kujawiński
-

Fantastyczna Czwórka w Deadpoolu 2? Szkice…

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Deadpool 2, które zdradzają plany niedoszłego reżysera…

Co o tym sądzisz?