Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Najlepsze fanowskie filmy na podstawie gier

Ekranizacje gier wideo bardzo często zawodzą. Nic więc dziwnego, że czasami to ich fani biorą sprawy w swoje ręce. To właśnie na tego typu produkcjach skupiamy się w naszym dzisiejszym zestawieniu.

Uncharted

To najnowszy fanowski film w zestawieniu, jednak nie mogło go tu zabraknąć. Ta produkcja na podstawie kultowej serii znanej z konsol Sony nie tylko świetnie wygląda i jej klimat jest bardzo wierny grom, ale też zachwyca obsadom – marzenia fanów się spełniły i w roli Nathana Drake’a występuje tu Nathan Fillion. I trzeba przyznać, że świetnie w tej roli się sprawdza. Jako jego kompan, Sully, pojawia się tu zaś Stephen Lang.

Uncharted: Ambushed

Tegoroczna produkcja to jednak nie pierwszy raz, kiedy fani próbowali odtworzyć przygody Nathana Drake’a. Jednym z ciekawszych filmów tworzonych przez pasjonatów jest Uncharted: Ambushed, które możecie obejrzeć poniżej.

Croft

Także słynna poszukiwaczka przygód i jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo nie mogła obejść się bez fanowskich produkcji. Trwający około 20 minut Croft to efektowny i przepełniony akcją film o młodej pani archeolog.

Mega Man

Mega Man jest postacią, którą ciężko przenieść do filmu live-action. Mimo tego pewni fani podjęli się tego trudnego zadania, jednak podeszli do niego w bardzo specyficzny sposób. Stworzona przez nich produkcja pod wieloma względami jest bardzo kiczowata, ale kicz ten jest tu jak najbardziej zamierzony i nasuwa skojarzenia z kinem z lat 80. Dodatkowo to jedyna produkcja na naszej liście, która jest filmem pełnometrażowym, co samo w sobie zasługuje na uznanie.

Red Dead Redemption: Seth’s Gold

Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, zaś jeszcze w tym roku otrzymać mamy sequel. Oczekiwanie można umilić sobie oglądając Seth’s Gold. To bardzo udany fanowski film na podstawie gry firmy Rockstar. Miłośnicy tej produkcji z pewnością będą zadowoleni.

Strony: 1234

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.