Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze fanowskie filmy na podstawie gier

Ekranizacje gier wideo bardzo często zawodzą. Nic więc dziwnego, że czasami to ich fani biorą sprawy w swoje ręce. To właśnie na tego typu produkcjach skupiamy się w naszym dzisiejszym zestawieniu.

Uncharted

To najnowszy fanowski film w zestawieniu, jednak nie mogło go tu zabraknąć. Ta produkcja na podstawie kultowej serii znanej z konsol Sony nie tylko świetnie wygląda i jej klimat jest bardzo wierny grom, ale też zachwyca obsadom – marzenia fanów się spełniły i w roli Nathana Drake’a występuje tu Nathan Fillion. I trzeba przyznać, że świetnie w tej roli się sprawdza. Jako jego kompan, Sully, pojawia się tu zaś Stephen Lang.

Uncharted: Ambushed

Tegoroczna produkcja to jednak nie pierwszy raz, kiedy fani próbowali odtworzyć przygody Nathana Drake’a. Jednym z ciekawszych filmów tworzonych przez pasjonatów jest Uncharted: Ambushed, które możecie obejrzeć poniżej.

Croft

Także słynna poszukiwaczka przygód i jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo nie mogła obejść się bez fanowskich produkcji. Trwający około 20 minut Croft to efektowny i przepełniony akcją film o młodej pani archeolog.

Mega Man

Mega Man jest postacią, którą ciężko przenieść do filmu live-action. Mimo tego pewni fani podjęli się tego trudnego zadania, jednak podeszli do niego w bardzo specyficzny sposób. Stworzona przez nich produkcja pod wieloma względami jest bardzo kiczowata, ale kicz ten jest tu jak najbardziej zamierzony i nasuwa skojarzenia z kinem z lat 80. Dodatkowo to jedyna produkcja na naszej liście, która jest filmem pełnometrażowym, co samo w sobie zasługuje na uznanie.

Red Dead Redemption: Seth’s Gold

Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, zaś jeszcze w tym roku otrzymać mamy sequel. Oczekiwanie można umilić sobie oglądając Seth’s Gold. To bardzo udany fanowski film na podstawie gry firmy Rockstar. Miłośnicy tej produkcji z pewnością będą zadowoleni.

Strony: 1234

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?