Najlepsze filmy z letnim romansem w tle

Letnie miesiące to najlepszy czas na lekkie i przyjemne kino. Filmy, w których miłość gra pierwsze skrzypce, bywają różne. Jedne kierują się bardziej w stronę dramatów, inne z kolei bywają komedią rozbawiającą do rozpuku. Łączy ich jedno - romans, który ma zapewnić nam dawkę emocji.

Letnie miesiące to najlepszy czas na lekkie i przyjemne kino. Filmy, w których miłość gra pierwsze skrzypce, bywają różne. Jedne kierują się bardziej w stronę dramatów, inne z kolei bywają komedią rozbawiającą do rozpuku. Łączy ich jedno - romans, który ma zapewnić nam dawkę emocji.

Paulina Wiśniewska

Paulina Wiśniewska

Tagi:  romans 

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Film skierowany raczej do młodszej części widzów, który zagłębia się wzloty i upadki nastoletniego życia czterech dziewcząt: Carmen, Tibby, Leny i Bridget. Każda z nich przechodzi własne problemy, odkrywa, czym jest miłość, rodzina czy lojalność. Po latach spędzonych razem, dziewczyny muszą w końcu się rozdzielić. W przeddzień wyjazdu kupują parę spodnie, która -  mimo że każda z nich ma inną figurę - pasuje na nie wszystkie. Dżinsy są tylko pretekstem, by utrzymać ze sobą kontakt i opowiadać o tym, co je spotyka podczas niebanalnych wakacji. Jest to ciepła opowieść o tym, co liczy się najbardziej w życiu, a pełne słońca lato i odrobina młodzieńczego zakochania z łatwością przyciągnie uwagę niejednego nastolatka.

Pamiętnik

Wzruszająca historia małżeństwa, których rozdziela choroba Alzheimera. Noah, mąż Allie, postanawia walczyć o wspomnienia swojej żony i czyta jej historię pewnej pary, która poznała się podczas wakacji spędzonych Seabrook. Poprzez słowa z dziennika obrazuje jej ich życie, walkę, którą musieli stoczyć o własną miłość. Opowiada jej o uczuciach, które zrodziły się między dwojgiem ludzi, o tym, jak nic nie jest w stanie ich rozłączyć. W pewnym momencie Allie uzmysławia sobie, że bohaterowie opowieści to ona sama i jej mąż Noah. Niestety wspomnienia znów znikają pokonane przez chorobę. Pamiętnik to kolejna adaptacja książki Nicholasa Sparksa, który z łatwością sięga po najgłębsze emocje i wyciski z nich wszystko do ostatniej kropli.

Żona na niby

Chirurg plastyczny, Danny (Adam Sandler), po wielu przejściach w końcu poznał kobietę swoich marzeń. Jednak w wyniku drobnego kłamstwa, aby zdobyć jej serce, potrzebuje kogoś, kto by udawał jego żonę, z którą właśnie się rozwodzi. O pomoc prosi swoją asystentkę, Katherinę (Jennifer Aniston) i jej dzieci. W czasie grupowych wakacji, Danny odkrywa jednak, że to właśnie Katherine jest kobietą, która powoli i systematycznie zdobywa jego serce. Film Żona na niby jest jak najbardziej prostym i przyjemnym filmem, który bez wahania można obejrzeć, by poczuć się jak na egzotycznym wyjeździe. A trochę banalnego poczucia humoru nie zawadzi.

Jeden dzień

Para przyjaciół, Emma i Dexter, po zakończeniu studiów spędzają ze sobą wspólną noc. Mimo odmienności charakterów, łączy ich więź silniejsza niż niejeden pełnosprawny związek. Decydują się, że co roku będą spędzać ze sobą jeden dzień, który będzie przeznaczony tylko dla nich. I ta tradycja trwa latami, podczas których główni bohaterowie dzielą się swoimi sukcesami, porażkami, doświadczeniami, nadziejami i pragnieniami. W głównych rolach zachwycająca Anne Hathaway i Jim Sturgess.


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Strony:
  • 1
  • 2
  • 3 (current)

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV