Repertuar kin Nowość Program TV

Nintendo Direct – zwiastuny i zapowiedzi z wrześniowej prezentacji

O północy polskiego czasu odbyła się kolejna prezentacja z serii Nintendo Direct. Trwała ona nieco ponad 30 minut i w jej trakcie zapowiedziano szereg nowych produkcji.

Wrześniowy Nintendo Direct miał odbyć się już nieco wcześniej, jednak zdecydowano się przesunąć jego datę ze względu na trzęsienie ziemi w Japonii. Ponownie skupiono się na grach na dwie platformy – Nintendo 3DS oraz Switch. Tym razem to ta druga konsola otrzymała znacznie więcej uwagi.

Z mniejszych rzeczy: pokazano nową zawartość do Splatoon 2 i Mario Tennis Aces, a także kontrolery inspirowane NESem, które będzie można ładować po podpięciu do Switcha. Firma Asmodee Digital przeniesie zaś na Switcha kilka ciekawych gier planszowych.

Nie zabrakło też segmentu poświęconego Nintendo Online. O szczegółach tej sieciowej usługi wiedzieliśmy już wcześniej, teraz pokazano jednak także bibliotekę klasycznych gier, wśród których znalazło się m.in. Ice Climbers czy Super Mario Bros. Nintendo Online wejdzie w życie niedługo, bo już 19 września.

Nintendo 3DS

Kirby’s Extra Epic Yarn

Gra oryginalnie zadebiutowała w roku 2010 na konsoli Nintendo Wii. Teraz zaś trafi na 3DSa i doczeka się pewnych nowości oraz usprawnień.

Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey

O istnieniu tej produkcji wiedzieliśmy już od dawna. Teraz jednak ujawniono jego datę premiery – zagramy już 25 stycznia przyszłego roku.

Luigi’s Mansion

Pierwsza część serii trafi na 3DSa i pozwoli na zabawę w kooperacji – nawet w sytuacji, w której grę posiada tylko jedna osoba.

Źródło: fot. Nintendo
Strony: 1234

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.