Podświetlenie jest w cenie, czyli designerskie gadżety gamingowe – Galeria

Zebraliśmy najciekawsze gadżety dla graczy z systemem LED-owego podświetlenia, które sprawią, że twoje stanowisko gamingowe rozświetli się feerią barw.

Zebraliśmy najciekawsze gadżety dla graczy z systemem LED-owego podświetlenia, które sprawią, że twoje stanowisko gamingowe rozświetli się feerią barw.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  LED 

Wszyscy wiedzą, że czerwone samochody są najszybsze. Nawet jeśli badania naukowe obalają tę tezę i nazywają ją bzdurną, miłośnicy czerwonych aut wiedzą swoje. Tak samo wygląda sytuacja na rynku gamingowym. Mimo iż gadżety wyposażone w układy podświetlenia nie sprawią, że będziemy lepiej grać, w oczach producentów uczynią nas "prawdziwymi" graczami. W tym zestawieniu zbieramy najciekawsze przykłady wykorzystania LED-ów do poprawienia immersyjności rozgrywki albo wyglądu naszych gamingowych zabawek.

Od telewizorów poprzez głośniki na klawiaturach i myszkach skończywszy - dziś niemal każdy sprzęt można wyposażyć w konfigurowalne LED-y. A niektóre z tych urządzeń nie tylko poprawią estetykę naszego gamingowego zakątka. Część z nich może np. informować nas, ile życia ma nasza postać w Counter-Strike: Global Offensive. Przejrzyj tę galerię i poznaj sprzęty, które wykorzystają podświetlenie, aby uprzyjemnić rozgrywkę. Albo zamienić twój komputer w całoroczną choinkę.

Źródło: Zdjęcie główne: Pixabay

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV