Postacie literackie na policyjnych szkicach

Zastanawialiście się kiedyś, czy na postawie opisów w książkach da się wiernie przedstawić postacie literackie? Oto galeria pokazująca, jak wyglądałyby one na policyjnych szkicach.

Zastanawialiście się kiedyś, czy na postawie opisów w książkach da się wiernie przedstawić postacie literackie? Oto galeria pokazująca, jak wyglądałyby one na policyjnych szkicach.

Artysta Brian J. Davis wykorzystuje ogólnie dostępne narzędzia do tworzenia portretów pamięciowych używane przez różne służby, by za ich pomocą przedstawiać postacie literackie. Korzysta w tym celu z opisów zamieszczonych w książkach przez autorów. Zobaczcie, jak w ten sposób powstały wizerunki słynnych postaci literackich, m.in. z książek Stephena Kinga, Suzanne Collins, Chucka Palahniuka czy Stiega Larssona.

Grafiki przygotowane przez Davisa zostały zestawione z filmowymi wyobrażeniami danych postaci literackich. Sprawdźcie, czy kreacje aktorskie podobne są do szkiców powstałych na bazie książek.

Źródło: thecomposites.com, imgur

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV